Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Patkány elriasztására az...

Patkány elriasztására az ultrahangos rágcsálóriasztók közül melyik hatékony? Márkanév, tapasztalat jöhet! Lehetőleg olyanok írjanak, akik már próbálták ezeket az eszközöket.

Figyelt kérdés

2021. dec. 7. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem noname van, egy gazda boltba vettem 6500 ft volt és tényleg hatékony, bár nem nagy helyiségben amióta megvan, azóta nem volt se patkány se egér.
2021. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Patkányt UH riasztóval? Értem a poént úgyhogy haha.


Patkányt csapdával, macskával, vadászgörénnyel, esetleg kutyával lehet elriasztani. Az UH-t leszrja.

2021. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2021. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#1. Köszi szépen! Még csak ma kezdtem a keresést a témában és épp az előbb találtam egy fórumot, ahol többen is írták, hogy nekik bevált az eszköz, de márkát egyikük sem írt. Mindenesetre kezdek reménykedni, hogy akkor tényleg hatékonyak! Örülök, hogy írtál.
2021. dec. 7. 18:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk semmit se ért. Vagyis egy ideig elriasztotta őket, de hamar megszokták.
2021. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen - de már van olyan, amelyik változtatja a frekvenciát és nem szoknak hozzá.
2021. dec. 8. 17:55
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

De, csak nem 3 nap után, hanem 10 nap után.

Olyan van, hogy valahová, ahol néha felbukkant egy-kettő, valamiért nem megy ismét a patkány, de ez nem függ össze az ultrahanggal.

Ahol sok van, és rendszeresen megjelennek, oda hiába teszed. Fórumokon rengetegen írják, hogy több félét kipróbáltak, és egyik se ért annyit se, mint a szenteltvíz.

2021. dec. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Te melyiket próbáltad?
2021. dec. 9. 06:30
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

#6

Igen, nekünk is olyan volt. Mint írtam, semmit nem ért.

Csak minket idegesített, szétment a fejem tőle.

2021. dec. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hmm...
2021. dec. 10. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!