Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit tegyek ellenük?

Mit tegyek ellenük?

Figyelt kérdés
Apró kis pamatos százlábúak jönnek be az ablaknál.Ha esik egy pici eső másnap már tuti látok belőle a falon.Biztos,hogy az.Annyit tudok,hogy korhadékevők és kárt nem tesznek a lakásban,de fogalalmam sincs,hogy eltűnnek-e idővel.Ma kb 12 db-ot találtam az ablak környékén.Valahogy átjuthatnak rajta.Attól tartok a virágok miatt jöhetnek be.Eltűnnek majd vagy rovarirtóznom kellenne már?!
febr. 25. 23:39
 1/2 anonim válasza:
100%

Azt hittem először, hogy a húgom kérdését látom, főleg miután megláttam hogy még meg is számoltad.

Azok sajnos mindig visszajönnek, jól záródó ablak és szúnyogháló kell. Egy apró lyuk sem legyen, mert 100% hogy megtalálják. Szúnyogháló ellenére itt is folyton bejönnek, mert a szúnyogháló mellett van egy apró rés, mert erre a retkes ablakra nem lehet normálisan felrakni egy szúnyoghálót.

febr. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs valami fóbiád, én annyit tennék, hogy összesöpröm és kiteszem, amit találok, aztán csak elfogynak egyszer. Ártalmatlan rovarok ellen rovaritót csak akkor tennék ki, ha a fenti módszerrel nem lenne kordában tartható.

Nem lehet, hogy a virágföldbôl jönnek ki, ha azt mondod növények is vannak? Nálunk volt már, hogy muslicaszerû apró legyek keltek ki bolti virágföldbôl, illetve a télire behozott növényeket is mindig át kell ültetni, mert abba is beköltözik mindenféle rovar.

febr. 26. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!