Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Biokill ágyi poloska ellen...

Biokill ágyi poloska ellen mennyire hatékony?

Figyelt kérdés
A mai nap felfedeztük hogy ágyi poloskával fertőzött az egyik szobánk. Gyorsan lefújtuk Cobra spray-vel, ami elvileg használ ellene, de az interneten utánaolvastam, és elvileg nem hatásos. Valamint olvastam, hogy a Biokill is alkalmas lehet erre a célra. Valakinek van esetleg tapasztalata ez ügyben?

2013. máj. 23. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Csakis hivatásos profi írtó segíthet! A biokill meg spray-zés kiegészítőnek jó. Ne sajnáljátok a pénzt - 15-20eFt - különben sose szabadultok meg tőle!
2013. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MULTI G válasza:
100%
Teljesen hatásos! Alaposan érdemes befújni a matracot, és a környező falakat. Nem hagy nyomot. Használat előtt fel kell rázni!!!
2013. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Hívjatok rovarirtót AZONNAL!!! Különben sosem lesz vége!! Nem érdemes házilag kísérletezni!! És szólni kell a szomszédoknak is, ez nem szégyen, de ha nem szólsz, átmennek a dögök hozzájuk is (menekülnek az irtószer elől) Tudom, hozzám is így került 3 hónapja. 2 irtás után most már nincs - remélhetőleg, de még mindig teafaola-felhőben alszom (bele a testápolóba, és mindenhol bekenni magad)

Utólag, utánkezelésre jó lehet a Biokill, ha pl. a szomszéd irtat.

2013. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én 2013.decemberben kaptam ágyi poloskát, a vendégem hozta magával, kihivtam az irtót, befújta a lakást, 15.000 Ft-ért, nem ért semmit.

később jöttek, nőttek a poloskák, már idegileg összeomlottunk.

poroztunk, spréztünkk, ecetet öntöttem a rekamiéra.


és ez év augusztustól lezártuk a szobákat, 3 emeleti hálószobát, kb. 6 hónapja lent a földszinten alszunk a nappaliban, és fent a hálók be vannak fehér porral telitve. döglenek a poloskák, nincs vér utánpótlás,de még mindig találok élő lapos kiéhezett poloskát.

a lényeg, hogy a peték azonnal megdöglöttek kikelés után, mert nem kapnak vért, kb. 1 hónapja szétnéztem a szobákban, a paplanokat szétnyitottam, még mindig volt elbújva élő poloska, jól kiéhezve.

csak kiéheztetéssel, koplalással lehet kiirtani, kb. 1 év alatt őket, nincs vér, nincs szaporodás.

de már én is megőrülök tőlük.

borzalmas túlélők, és veszélyesek. nincs még egy ilyen túlélő vérszivó, amit nem lehet elpusztitani, talán egy atombomba segitene.

2014. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A Biokill a rovar méretétől függően 1-10 perc között fejti ki hatását, ha a rovar érintkezik a szerrel. Hatása a felületen 2-3 hétig megmarad, ha nem mossák le, illetve nincs kitéve közvetlen napfénynek.

Bolha, ágyi poloska esetében azért nehéz a helyzet, mert gyakorlatilag a falakat, a padlót, a bútorokat, képeket textiliákat alaposan le kell permetezni, mivel éjjel támadnak leginkább, a rovarokat közvetlenül lefújni nehéz.

2015. dec. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!