Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ágyi poloska ellen?

Ágyi poloska ellen?

Figyelt kérdés
Van valamilyen olcsó módszer, amivel el lehetne távolítani a kis vérszívókat? Sajnos nekem nincsen pénzem a drága írtásra. Úgy tudom, emberi vérre mennek, tegyek ki a véremből egy kicsit egy edénybe, hátha belefulladnak?? :D
2012. jún. 17. 22:09
 1/6 anonim válasza:
0%

Légmentesen a matracot/párnát/takarót zárd le.

lehet kapni jó erős nylon-t aminek hermatikusan zárúdú az egyik oldala és bele lehet szépen csúsztatni mindent..

Bár kicsit drága, de ha nem kapnak a véredből egy ideig, akkor elpusztulnak...

Bár valami olcsóbb irtóval befújnám előtte.

A lényeg, hogy ne tudjanak kijönni sehol!

Amúgy meg új matracot kell venni...

vannak akciók, ahol már 9990ft-ért is vehetsz egyet.

Ha nem tudsz rá annyit szánni, 1-2 hónapra szüntesd meg a netet és egyéb "luxustermékek vásárlását" és máris ott az új matrac.

Inkább az egészség mint egy kis szórakozás.. nem? :)

Sok szerencsét.

2012. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Jelentkezz be a területileg illetékes népegészségügyi hatóságnál (korábban:ÁNTSZ) és ők hatóságilag elvégeztetik a mentesítést. Azt nem ígérem, hogy ingyen lesz.... de az eredmény biztos.
2012. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első, tévedsz, akár hónapokig (sőt 1 évig) kibírják táplálék nélkül, pár napnyi böjtbe nem fognak belepusztulni.
2012. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
nem muszáj az irtásért fizetni, jó sok vért újratermel a szervezet, sokáig elég lesz.. :D
2012. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én kitaláltam azt,

hogy pl. babaruháhatpár másodpercre beteszem a mikróba,

természetesen, amin nincs fém, ezt tuti nem bírják ki az ágyi poloskák.

2013. jún. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az ÁNTSZ magasról tesz rá, hogy kinél milyen fertőzöttség van, nem foglalkoznak poloskatémával, sajnos tapasztalatból tudom.

de azt is, hogy CSAK önerőbőlképtelenség kiirtani őket, mert rendkívül szívós jószágok, nálunk három professzionális irtás kellett, és sok-sok türelem, meg kötélidegzet - ja és antiallergén krémek dögivel, mert a méregmezőben alvás és egyáltalán a létezés benne teljesen előhozta az évtizedek óta elfelejtetett ekcémámat...


az irtás mellé fontzos még, hogy minden létező óvintézkedés megtegyen az ember, még olyanokat is, amiko totál ésszerűtlennek és túlzónak tűnnek, de higgye el mindenki, aki még nem találkozott ezekkel az átokverte dögökkel, hogy ezekkel szemben nem létezik olyan, hogy "túlzott" elővigyázatosság, ill. védelem; mert nagyon könnyű szétterjeszteni, vagy visszahurcolni őket, mert profi rejtőzködők és TÚLÉLŐK mindenek felett.


nálunk az első átfogó irtás után simán elbújtak, és csak a méregmező hatásának megszünte után merészkedtek elő - igaz, jóval kevesebben, de VOLTAK kifejlett, ép, életerős méregtúlélők, akik aztán rakosgatták a petéiket szorgosan...


na de a harmadik, garanciális (értsd: ingyenes) irtás végleg kiirtotta őket, vagyis pár maradt, de megmérgeződtek és szépen elhullottak pár nap alatt, azután hirtelen vége lett.... el sem akartam hinni, mert addigra CAFATOKBAN lógtak az idegeink, és mindent összevetve egy hónapunk, és egy hetünk ment rá erre az egész hercehurcára, amit az ellenségeimnek nem kívánok.

2014. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!