Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen állat lehet a padlásunkon?

Csiliom kérdése:

Milyen állat lehet a padlásunkon?

Figyelt kérdés
A szobánk plafonja lambériával borított. Kb. 2 hete hallottam már, hogy a falban kapar valami, úgy gondoltam, hogy csak egy egér a padláson. Pár napja a valami sajnos elérte a lambériát (ezt nem rágja/kaparja, csak olykor hallom, hogy koppan hozzá/ütközik). Néha olyan hangot ad ki, mintha egy macska dorombolna, vagy mintha horkolna egy kis állat (de hirtelen adja ki a hangot egyik pillanatról a másikra, szóval nem alvás közben)... Olyan "berregő" hang... Szóval biztosan nem egér. Macska meg nem nem kaparna a falban... Mi lehet?

2013. júl. 8. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
nyest
2013. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 vagyok. a nyest sokat játszik, hancúrozik a padlásokon ha feltelepül, jó nagy zajt tudnak csinálni alkalmakkor.ha csak egy, akkor az sem nyugszik.
2013. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap jön az írtó/űző! ;)
2013. júl. 22. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!