Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28+2hetesen 1179g a babám....

28+2hetesen 1179g a babám. Nem túl kicsi? Kicsit ideges vagyok.

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél ideges, mert nem tudsz vele befolyásolni semmit, másrészt pedig nincs is miért aggódni. A baba súlya a 28. héten egyes források szerint 1 kiló körüli más források szerint 1,2 kiló körüli. Beleszámítva a súly becslésből adódó pontatlanságot is, méreteit tekintve teljesen jó.
2009. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van nekem 1 táblázat amiben az áll,hogy a 28-ik héten az ideális 1100g,vagyis a babádé tökéletes

Nekem a 28.-ik héten 1377g volt a pici súlya,ami picit sok

Ha bármi probléma lenne,úgyis szólnának neked

Jó babavárást és könnyű szülést

33 heteske

2009. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 27+5hetesen 1170g volt. Én is mindíg ezen aggódok, hogy kicsi, mert van akinek jóval nagyobbat mértek, de most már nem foglalkozok vele. A doki úgy is látná ha vami baj lenne. Ha kicsi is lesz majd idekint megnő. Egyébként a lányom 29 hetesen 1302g volt, 38 hétre született. Mikor megvizsgált az ügyeletes doki szüléskor, azt mondtaa: hát nem lesz nagy baba. 3440g és 55cm volt. Szerintem 38 hétre nem kicsi. Ja, szombati nap szültem, csütörtökön voltunk uh.-on 3100g mondtak. Ne izgulj!
2009. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell idegeskedni!!! Ultrahanggal nem is lehet a súlyt megmérni, csak megbecsülni. Hatalmas különbség van a kettő jelentése között. Amúgy meg ha baj lenne, az orvosod mondta volna. Minden terhesség más, minden baba más ütemben fejlődik.
2009. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 28 hetesen 1227 gramm volt a babócám :)És azt mondta az orvos ,hogy ez jó, átlagos.
2009. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!