Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Egerek ellen van valami...

Egerek ellen van valami biztos módszer?

Figyelt kérdés

A ragasztóba nem mennek bele, a mérget kirakom, esznek is belőle, látom, hogy folyamatosan fogy, de nem pusztulnak el tőle!

Help!


2013. szept. 1. 06:41
 1/9 anonim válasza:
100%

egérfogó

Vagy ha nem jön be, akkor

Egy kartonlapra nyomjál kör alakban ragasztót,a kör kozepére tegyél magokat, szalonna bőrkét stb, és helyezd oda ahol gyakran látod az egereket

2013. szept. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
A macska!
2013. szept. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi protect patkányméreg granulátumot szoktunk venni és szeretik is az egerek :) (a zselés cucc szerű nem igazán volt nyerő nekik és nem igazán ették)... (biztos jó az egeres változata is,de nekem a patkányos szimpibb) :) Van amikor szag alapján megtalálom merre is fordult fel,de jellemzőbb az,hogy 1-2 hét után már semmi egérszag és kaki nincs.
2013. szept. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha sok az egér, akkor 2-3 hét is kell mire kiirtod őket. Ha szemes mérget használsz (amit el tudnak hordani), csak keveset használj és az elfogyása után mindig várj 2-3 napot, mert különben nem eszik belőle csak hordja be a fészkébe.
2013. szept. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. szept. 1. 10:16
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért lettem lepontozva?A macska már nem trendi manapság?
2013. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Patkàny ès egèrriasztó kèszülèk. A villanyszerelõnknek van, mert a szomszèdjànàl teremnek szinte. Esküszik rà, hogy nàla nincsenek. Mondjuk idegesìtõ hangja van, de valamit valamièrt.
2013. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én virágcserepes módszerrel fogdostam össze őket élve, a barátom kígyója meg örült nekik.
2013. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mai modern rágcsálóirtó szerek mind Cumarin hatóanyagú véralvadásgátlók. A kártevőknek 5-8 napig folyamatosan kell enniük, hogy kifejtse a hatását, ez alatt az idő alatt mindig legyen kitéve csalétek. Valaki azt írta, hogy behordja a fészekbe, de ez butaság. Az egér nem hörcsög és pocok.
2013. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!