Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen bogár lakik a konyhában...

Nyuszifej kérdése:

Milyen bogár lakik a konyhában? Alig észrevehető ici pici?

Figyelt kérdés

Annyira apró,mint egy tűhegy,fehéres világos színű,nem repkednek,csak cikáznak és találtam már a kenyérlisztben,búzadara,cukor,gyógyteák,fűszerek,gyógyszeres doboz,tányérok közt. Most kerültek ide pár napja, vagyis pár napja látom őket. először azt hittem penész, de közelebbről láttam, hogy mozognak, és csak akkor döbbentem rá, hogy rengeteg helyen vannak...

Mindent kidobáltam,ecetes vízzel kimostam a szekrényt,de pár óra múlva megint megint itt masíroznak fel alá..

Mik ezek,hogyan írtsam ki végleg???



2013. szept. 1. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Pikkelykére gondolok,de az inkább ezüstös szürkés.És nem tűhegynyi hanem nagyobb,olyan az alakja,mint egy parányi halacskának.Az ecetes vízen csodálkoztam,nem old az meg semmit.
2013. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztosan ezüst pikkelyke (más néven ezüsthalacska). Nem tudom, mit lehet ellene tenni, de ha ez vigasztal, az egyik legősibb rovar, már 300.000 millió éve él ebben a formában a Földön :)
2013. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!