Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MIt tegyyek? Dagadt lány

MIt tegyyek? Dagadt lány

Figyelt kérdés
sziasztok. kicsit el vagyok keseredve, mert nem megy semmi. nem tudom mit tegyek annyi tanácsot és ötletet olvastam már, de mi a helyes, mi a jó.? segíts. 160/95....
2012. nov. 28. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
fehér liszt, cukor kilőve. sok zöldség, fehér hús, gyümölcsök, ásványvíz. nincs nagy titok. le kell állni a mértéktelen evésekről.
2012. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges (sok fehérje és zöldség) étrend kalória számolás és sok sport
2012. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Iratkozz be egy fitnesz centerbe a környékeden, ahol van konditerem és aerobik terem. Járj le hetente 3-4-szer, váltogasd a kondigépes és az aerobikos napokat. Emellett kezdj el valamilyen diétás étrendet, pl. ezt [link]

Igyál sok folyadékot, ezt ajánlom: [link]


Konditeremben kérj meg edzőt, hogy állítson neked össze edzés programot, valószínűleg főleg a cardio gépekből fogja összerakni futópad, elipszis tréner, lépcsőzőgép, kerékpár gép).


Az aerobicnak ma a zumba nevezetű változata nagyon népszerű szalsza, mambó szerű szórakoztató és intenzív mozgás.


Azon ne filózz, hogy a sportos emberek mit fognak rólad gondolni, hogy így elhanyagoltad a testedet. Az edzők biztosan nem fognak megszólni, az első alkalmakkor páran esetleg megmosolyoghatnak, de pár alkalom után ők is értékelni fogják a kitartásodat.


A mozgás endofrint (boldogsághormont) termel, amitől jó lesz a közérzeted, és ahogy mennek le a kilók érzed majd egyre jobban magadat a bőrödben. Ép testben ép lélek!

2012. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azzal az 1200 kilokalóriás étrenddel aztán egy grammot nem fogsz fogyni... meg a 4 nap alatt 3 kilóssal se...

Megnéztem, és mint én táplálkozáshoz értő ember akkorát hahotáztam rajta, hogy csak most tudtam visszamászni a székre...

2012. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hormon problémáim voltak. + nem dolgoztam 2 évig. Utolsó hozzászóló, mit tanácsolnál?
2012. nov. 28. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Hormon problémák gyógyszerek miatt, vagy táplálkozás eredetű pajzsmirigy gond?

Rendbe jött már?

2012. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ami nekem nagyon jól bevált (régen én is dagi voltam) az a sport, a sport és a sport. egésségesebb étrend, kevesebb csoki, csipsz, teljes kiőrlésű kaják, és minden rendben lesz.
2012. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kevés esélyt látok a minden jóra teljes őrlésű gabonákkal.

[link]

2012. nov. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!