Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyyek? Elég hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyyek? Elég hosszú történet de le írom: lent 12/L

Figyelt kérdés
Volt a nyáron egy tábor. Kb a fél osztály ott volt. Köztük egy fiú is aki nagyon megtetszett. Rengeteget nevettünk eggyütt. Egy hét alatt többet beszélgettünk mint egész évben. (Igaz, hogy itt nem voltak az őrült barátai) És most,hogy elkezdődött a suli megtudttam, hogy ő is bír engem. (ha valaki szeretné tudni hogy hogy akkor majd leírom) A gondom csak az, hogy télleg bírom és nem akarom elereszteni,de a beszélgetésnél és a nevetésnél nem akarok többet, mert csak 12 vagyok.Akkor mit csináljak? Mert azt sem szeretném ha az egész osztály rajtunk beszélne. Ha nem értetek valamit vagy nem jól magyaráztam el kérdezzetek nyugodtan!!!!!!!!!
2012. szept. 14. 10:07
 1/5 cheesysnail ***** válasza:
Mikor írod le azt a hosszú történetet?
2012. szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért írod ki kétszer? Ha több válasz takarsz kapni, akkor várj egy ideig, és ha nem kapsz, emeld ki a kérdést. Nem kell kétszer kiírni.
2012. szept. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:) Azt hittem hosszabb.De ha akarod leírom (privibe) hogy hogy tudtam meg hogy szeret akkor hosszabb lesz
2012. szept. 14. 10:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert azt írta ki, hogy nem küldte el aztán mégis elküldte ez van. Mindegy nem kell mindkettőre válaszolni csak örülnék ha legalább erre válaszolsz!!!!! Köszi
2012. szept. 14. 10:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit sem csinálnod. Találkozzatok, beszélgessetek, nevessetek, sétáljatok, stb. Miért kéne tenned bármi mást? Örülj neki, hogy tetszel a fiúnak, ez egy sikerélmény.:)
2012. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!