Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan birnám kiirtani a...

Hogyan birnám kiirtani a szobámban lévő egeret?

Figyelt kérdés
Macskát már sokan ajánlották,de sajnos nincs és nem is tudok kérni ezért más módszert ha tudnátok ajánlani?A szekrényem háta mögött kapar állandóan de amikor kihúzom már nyoma sincs egyszerűen nem is látom olyan ravasz,kis zárt tasakokban lévő egérmérget már el fogyasztotta ami véralvadást okoz nála elvileg 3-4nap múlva de már másfél hete hallom este kaparászni.A szobámban már olyan büdös egérszag van hogy füstölőt kell égetnem hogy ne érezzem a büdös egértanya szagot!

2013. dec. 4. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk a ragacsos egérriasztó használt. Tettünk a ragasztóba dióbelet, fél nap alatt megfogott kettőt.
2013. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagyon különleges, NASA által méltánytalanul elhanyagolt, 3D-s módszer.


Az a neve, hogy: egérfogó!

2013. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A méreg és csapda is jó, ha viszont nincs hatása, azt jelenti, hogy valahol rés van a szobában, ahol ki-bejárnak. Találd meg először, hol jutnak be a szobába, a lyukba tegyél tört üvegszilánkokat, majd gipszeld be. Utána kezdj el foglalkozni a befogásukkal, sima egérfogó is megteszi.
2013. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy 12-es virágcserép lyukán át egy pálca és drót segítségével felkötsz egy darab szalonnát, kenyeret középmagasan, hogy a kis dögnek nyújtózkodnia kelljen majd. A cserép alá teszel egy 30x30-as csempét, műanyagot, üveglapot vagy vaslemezt é alátámasztod egy gyufaszállal. 5-ből 3 alkalommal elkapja és élve. Utána átdobhatod a szomszédnak.


Én sajna egyszer véletlenül eleresztettem és kénytelen voltam légpuskával kivégezni amikor a radiátoron mászkált. Nagyon gusztustalan volt amikor a golyó átment rajta és egy véres szőrcafattal a falban landolt az ólom. :/

2013. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lakásban a méreg nagyon rossz választás. Ha megdöglik a szekrény alatt, akkor ott büdösködik, ameddig atomjaira nem bomlik.

Mérgezetten egyébként is nagyon sokat vizelnek, és büdös van tőlük.

Ez tapasztalat, munkahelyen tett ki mérget a készenléti helyiségben valami értelmi fogyatékos. Aztán mikor már nem bírtam, felforgattam mindent, és a hűtő aljában találtam meg a döglött egeret.


Én egérfogópárti vagyok, az a leghumánusabb is meg a legmegbízhatóbb is.

2013. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekünk (lehet hülyeség) de egy kis tálkába amit lehetőleg nem mar szét, tegyél sósavat, ha megtaláltad a lyukat. Az egér belelép, és lehet kellemetlen lesz, majd találsz halott egeret, vagy soha nem jön vissza
2013. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!