Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Az ágyi poloskát ti látjátok?

Az ágyi poloskát ti látjátok?

Figyelt kérdés

Nagy a gyanúm, hogy az van itthon, de egyet sem láttam. Pedig már darabokra szedtem az ágyat, felszedtem a szőnyeget, kihúztam a bútorokat, átnéztem a matracot és a környező dolgokat.

Azért gyanakodom, mert éjszaka csipked össze valami, aminek a nagy részéből csúnya, vizes hólyag lesz és nagyon viszket folyamatosan. De se a levedlett cuccát, se az ürülékét, se a vérfoltokat, se magát a bogarakat nem találtam meg. Akinek volt már és próbálta megkeresni, kiirtani, az látta őket?



2013. dec. 16. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Bárhol lehet, nem biztos hogy megtalálod. Kép mögött, konnektor mögött, radiátornál, függönykarnisnál, az ágynak az illesztéseinél, parkettaszegélynél, ágy mellett lévő szekrényben, fotelban, ruhában. Egész apró rovar, egy is tud csípni, nem biztos ,hogy sok van, nagyon nehéz megtalálni.

Gazdaboltban, tescoban kapni poloskairtó sprayt meg porozószert, azt megpróbálhatod, vagy hívj rovarirtót.

[link]

2013. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy kint vagyok Angliában és itt annyit mondtak, hogy Angliában nem szokott rovar lenni a házban... Szóval hasonló sincs. Sima rovarirtót vettem, azzal fújtam be mindent. De akkor volt olyan, aki próbálta kiirtani és nem találta?
2013. dec. 16. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a kedves szomszédok hanyagsága miatt, minket sem került el 2 hónap alatt a család 4 tagjából sorra csíptek össze minket, mikor elértünk hozzám. Akkor jöttünk rá hogy tuti poloska mert szúnyog ilyen intenzíven nem csíp napról napra. Egy hétvégén neki láttunk szétszedtük a 2 ágyat, és meg is találtunk párat. Meglepett hogy szobánként még csak 5-öt sem találtunk, vettünk rovarírtót és azért körbefújtuk az ágykeretet, a környező részeit, és a kárpitok azon részeit ahol lehetett, azóta sincsen panasz :D

Látni őket mert akkora mint egy katica feje

21/F

2013. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hm. Jó hallani egy sikersztorit. Mindenhol csak azt olvasom, hogy nem lehet kiirtani és nem is sikerült. Ma én is körbefújtam az atya istent is, de nem láttam semmit. Pedig sajnos biztos az. De a remény hal meg utoljára...

Köszi a válaszokat és várom még a többit :)

2013. dec. 16. 23:44
 5/7 Dreigang válasza:
Lehet még pók, vagy bolha is. Poloskának csak az üres vázát láttam, élve állítólag elvan évtizedekig a bútorrésekben.
2013. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az inkább bolha lesz. Ha poloskád van az képkeret mögött, ágytámla mögött fog tanyázni és teleszarja a falat.
2013. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A poloska eltakarodik, ha nem lakják a lakást pár hónapig. Az se hülye, hogy éhenhaljon.
2013. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!