Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen házilag elkészíthető...

Milyen házilag elkészíthető patkány- és egérmérgeket tudtok?

Figyelt kérdés

Minden boltban kaphatót kipróbáltam, de egyik sem volt jó.

Kérlek azt is írjátok oda, hogy emberre halálos vagy káros-e.

Köszönöm



2013. dec. 18. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyu! Nem neked kell megenned! A protect filteres tutira jó, de lehet, hogy a macskád is megeszi!
2013. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

főtt kukorica dara, nagyon apróra morzsolt üvegszilánkokkal. mindenkinek kivagdossa a beleit.

falun ezt használták

2013. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Minden boltban kaphatót kipróbáltam"


Az a baj, hogy komolyabb mérgeket nem árulnak csak úgy a boltban. Szóval ha nagyon nem boldogulsz akkor emiatt kell szakembert hívni aki sokkal brutálisabb szereket is használhat, mert van engedélye rá és tudja mit csinál. Nyilván a laikus lakosságnak nem adhatnak el olyan veszélyes szereket amit felelőtlenül alkalmazva baj történhet.

2013. dec. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Egereket vagy patkányokat akarsz irtani? Mert egérhez még oké a méreg, de ha egy patkány eszik valami mérgezettből és megdöglik, a többi nem fog hozzányúlni szóval nem valami hatásos módszer. Szerintem hívj szakembert.

Am minden ilyen méreg káros az emberre is, nagyobb mennyiség ugyan úgy halált okoz. A kutyákat és macskákat rendre kicsinálja, szóval én nagyon vigyáznék vele..

2013. dec. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy kell egy jó macska a házhoz, az a házi módszer. Nálunk elég jól működött, rengeteg egeret megfogott, egy méretes patkányba sajnos bele is döglött szegény. :-( Talán mérgezett lehetett a patkány vagy valami betegséget hordozott.


De amúgy patkányt sok helyen ingyen irtanak. pl Budapesten biztosan. Szóval ha tényleg patkány akkor kell hívni szakembereket és megoldják. Talán a Bábolna Bioval van szerződése Budapestnek erre, legalábbis évekig velük volt. A patkány az köztisztasági kérdés, ha nem irtanak rendszeresen akkor nagyon hamar rendkívüli módon elszaporodnak.

2013. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
11%
Exportálj a pentagon-tól TNT-t és robbatsd fel a házatokat! :)
2013. dec. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!