Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Patkányok! Az egész falu tele...

Patkányok! Az egész falu tele van patkánnyal, de az önkormányzat nem tesz ellene semmit a lakók kérésére sem?

Figyelt kérdés
Nincs való mód / hatóság arra hogy ezt jelenteni lehessen? Lassan már a lakásokba is bejönnek

2013. aug. 27. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
antsznek kel jelenteni és elrendelik a kötelező irtást.
2013. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van ahol meg a cigány sok. Mennyi baj van!
2013. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2: Viszont azzal nem foglalkozik az ANTSZ...
2013. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2013. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én valahol azt hallottam,fogni kell egy patkányt ki kell szúrni a szemét és elengedni.A többi ettől elmenekül.Durva de ki lehet próbálni ha van hozzá gusztusod!De a méreg a leghatásosabb,a granulátum,a zseléstől csak híznak!A kétlábú "patkányokra jelenleg nincs megoldás,talán választás után!!!!
2013. aug. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Én valahol azt hallottam,fogni kell egy patkányt ki kell szúrni a szemét és elengedni.A többi ettől elmenekül."


Annak szakadhatott volna anyjába a feje, aki ezt először kitalálta... Annak kellene kiszurkálni a szemeit, hátha nem jutna eszébe többet ilyen baromságokat terjeszteni.

2013. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ezek a patkányok vadak, nem szabad kekeckedni velük.
2013. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A cél érdekében mindent!Szépen nem lehet kérlelni a patkányokat! Én pl.vízbefolytom ha megfogom csapdával.Védett állat? Kártékony féreg! Tüzzel vassal!
2013. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
próbáld atombombával (ha kell a receptje irj rám) azt beviszed a falu közepére,földhöz vágod a patkányokat tuti kiirtja
2013. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tényleg van ez a módszer, létezik! Vadászgörényes írtók is vannak! Idomított görények, bemennek a lyukba és kihozzák az összeset, döglötten.
2014. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!