Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi lehet ez a bogár és hogyan...

Mi lehet ez a bogár és hogyan lehet kiírtani?

Figyelt kérdés
Egy ideje észrevettem kicsi, kb. gombostűfejnyi sötétbarna pöttyöket a falon, amik vonulnak. Az ágy mögött látni őket, mennek az ablak felől befelé. Gondoltam ágyi poloskára, de nincsenek csípéseink, csak idegesít. Hetente porszívózok, mindig van 10-15 darab. Nem tűnik úgy, mintha nagyon szaporodnának, soha nincs több, nem repülnek, nem büdösek (bár olyan picik, hogy nem mertem közelről szagolni, nehogy beszipuzzam valamelyiket). Mi lehet ez?
2014. márc. 26. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
ágyi poloska
2014. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem egy dolgot leírni: nappal is láthatók. Megint volt néhány darab belőlük, de csípések továbbra sem, a lepedő nem véres. Jó lenne tudni, mi ez, hogyan védekezzek ellene és egészségre ártalmas-e. /valamennyire biztos, mert az idegeim kikészítik :) /
2014. ápr. 5. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!