Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Macskát hogyan lehet távol...

Macskát hogyan lehet távol tartani?

Figyelt kérdés
Gyors és hatékony megoldás érdekelne a szomszéd macska távol tartásához. Olvastam néhány ötletet, de továbbiakat is várnék, mert már nagyon idegesít, hogy folyton kiássa a frissen ültetett virágaimat. Beszórtam borssal azt a helyet, de csak 1 napig nem jött. Olvastam, hogy locsolgassam le, mikor ott van, de ez kivitelezhetetlen, mert ezeket többnyire éjjel követi el (este még minden szép és jó, reggel meg ki van ásva).

2014. ápr. 17. 07:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát... galambászoktól tanultam, macskajába patkányméreg. Pár macskánkat kinyírták már a rohadt szomszédok, szóval hatékonynak tűnik...
2014. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
a mérget semmiképpen nem ajánlom ugyanis a szomszédodnak lehet fontos az az állat, ráadásul ha valaki megtudja feljelenthet és komoly bírsággal is számolhatsz utána állatkínzásért. inkább vegyél egy kutyát, ne aggódj az majd távoltartja.
2014. ápr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Épp a mérgezést szeretném elkerülni. Kutya van, a gond az, hogy az előkertben ás a macska, ahova a kutya nem ér el. Azzal, hogy ugatja, sokat nem ér...
2014. ápr. 17. 09:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Egérfogóra(extrém esetben patkányfogóra) egy darabka húst,letakarni az egészet, hogy ne látszódjon, az jól orrba vágja és majd leszokik átjárni hozzátok.
2014. ápr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tacskó.

Vagy szerelj fel mozgásérzékelőket valami elektromágneses vízszeleppel, és amikor arra pofátlankodik, lelocsolja a környéket. Eltajarodik a dög.

2014. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az előkertbe engedd be a kutyát úgy, hogy körbe tudja szaladgálni, és legyen neki egy kb fél méteres közlekedőfolyosója amit egy kis kerítéssel leválasztasz. Nem fog bemenni a virágok közé.
2014. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Néhány borotvapenge ahol átjár. Saját magát megnyúzza. :)
2014. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként annyiból igazat adok, hogy más hobbija miatt ne legyen lelkifurdalásod ha az neked káros. Persze a kutyaugatásról is lehetne vitatkozni mennyire jó dolog.
2014. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Kutya
2014. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Meg akarja dhugni a kis pherverz
2014. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!