Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Kb 2 hónapja megjelentek a...

Kb 2 hónapja megjelentek a lakásban ezek a fekete bogarak, mik lehetnek ezek? Többi lent

Figyelt kérdés

Kép: [link]


2 hónapja találtam az elsőt a tv-s szekrény mögött. Utána az ágy mellett. Ez volt az az alkalom ami után az egész szobát átnéztem, kitakarítottam minden cm-t. Nincs lyuk a padlónál, semmi. Nem tudom, hogy hol jönnek be. A légkondi rését is leragasztottam, szóval passz.

Erre a szép darabra úgy találtam rá, hogy hallottam hogy valami mozog a villanykapcsoló mögött. Leszedtem és ez esett ki. Majd meghaltam :D

Nagyon írtózom a bogaraktól. Légyszi, valaki segítsen.



2014. máj. 18. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:

ezt felénk pincebogárnak hívják, keress neten valami szert ami írtja őket.


ezt most találtam neten szakártő írta egy kérdezőnek


A pincebogár nedves körülmények között él. Lakásban ellene csak a Pyretrin port ajánlom, járataira leszórva. Garázsban használhat a falak mentén permetezve Kohinoort vagy Karate-t.

2014. máj. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2014. máj. 18. 23:23
 3/9 waland ***** válasza:
73%
Ő nem pincebogár! A pincebogár más néven az ászkarák, sok lába van, szürke, és olyan, mint egy tatu - ha piszkálod összegömbölyödik. Ez valami más, kerestem most vagy fél órát, de nem találtam meg, de mindenesetre nyár környékén nálunk is megjelennek, kintről jutnak be a legváltozatosabb módokon. Mi pattanóbogárnak is nevezzük, mert pattogó hangokat adnak ki, de ezen a néven nem találtam meg.
2014. máj. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Futrinka lenne ?! Talán ?! :)
2014. máj. 19. 16:37
 5/9 anonim válasza:

[link]

Zsizsik.

2014. máj. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De az nem a konyha körül jelenik meg ? Ez a hálószobában van. Ma is találtam egyet, megint...
2014. máj. 20. 06:44
 7/9 anonim ***** válasza:
kb lisztbogár
2014. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gungasam ***** válasza:
39%
Futrinka..rovarírtószer
2014. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ÁkosTóth válasza:
Vegyél egy nagy csizmát,és egy kis edzés..
2014. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!