Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vanília pudingban megjelentek...

Vanília pudingban megjelentek fekete pöttyök. Mi lehet ez? Ehető így is vagy ez egyfajta penész?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 18:51
 1/8 anonim válasza:
100%
Ha igazi jó minőségű pudingporról van szó akkor abban szokott lenni legalábbis én láttam már az igazi vanilia darabjai lehetnek azok. De azrt nézd meg mikor jár le a szavatossága :D
2014. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milywn fajta puding, illetve tettél-e bele valamit?
2014. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem lehet hogy ahogy kavargattad feljött a zománc az edény aljáról?? Szerintem inkább dobd ki!
2014. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha nem tapasztaltam ilyesmit. Nem vagyok a "dobjunk ki mindent azonnal " típus, de egy zacskó pudinggal nem kockáztatnék, ha van otthon , bekevernék egy másikat.
2014. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Ha bourbon vaniliás, akkor az simán a vanilia.
2014. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Főzés közben nem kapott oda egy kicsit? Mert akkor lehet, hogy felpiszkáltad az odaragadt, kicsit kozmás alját és attól vannak a fekete pöttyök. Ha nem kavargatjuk folyamatosan, gyakran előfordul.
2014. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja , ilyesmi előfordul, de azok inkább kis barna moszatok :) legalábbis nálam.A fekete pötty nem tudom mi lehet.
2014. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már írták, az a fűszer őrlemény benne.
2014. jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!