Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan irtsam ki a hangyákat...

Mofilda kérdése:

Hogyan irtsam ki a hangyákat VÉGLEGESEN a térkövek alól?

Figyelt kérdés

1 éve jelentek meg a hangyák a kocsibeállónál a térkövek alatt. Szépen kitúrták a homokot néhány helyen. Mostanra viszont nagyon elszaporodtak.

Próbáltam olyan megoldást választani, ami a macskákra és kutyákra nem veszélyes, jelenleg is ilyet keresek.

Kipróbáltam a 20%-os ecettel történő belocsolást. Vettünk hangyairtót, de nem vitték be a kövek közé napokkal később sem -sőt a közvetlenül a bolyba öntést követően pár nappal később ugyanúgy ott strandoltak vígan. Belocsoltuk őket felforralt vízzel, teljesen hatástalan.

Tényleg kipróbált, hatékony megoldást keresek, mert lassan nem lesz homok a kövek alatt.



2014. júl. 6. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk a kertben a sütőpor-porcukor 1-1 keveréke vált be. A hangyairtó nem sokat ért, de ezzel 5 bolyt sikerült kiirtani, egy hónap alatt. Előtte három évig semmi sem vált be, akkora kupacokat raktak a vetemény közepébe mint egy vakond, elhordták a magokat. Hiába ástam, kapáltam, meg sem hatotta őket. Aztán ez a sütőporos cucc betett nekik végleg.
2014. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!