Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mennyi idő, míg megfullad az...

Mennyi idő, míg megfullad az ágyi poloska?

Figyelt kérdés
Nemrég egy olyan hotelban aludtam, ahol gyanúm szerint ágyi poloska volt. Amint hazaértem, az összes ruhát, ami velem volt, hatvan fokon kimostam, a sporttáskámat pedig, amiben a cuccok voltak, mivel nem lehet hatvan fokon mosni, egy műanyag zsákba tettem és hermetikusan lezártam, mert azt olvastam, így nem tudnak terjedni, egy idő után megfulladnak. Viszont szeretném már újra használni a táskát. Tudja valaki, mennyi idő után vehetem ki a zsákból? Köszi!

2014. aug. 14. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A poloska a melegtől purcan ki.
2014. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tegyél a sporttáska mellé formalinos vattacsomót, a formaldehid gőzöktől kipurcan.
2014. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A zsákban lévő levegő simán elég egy-két évre nekik.

A vízhiánytól korábban elpusztulnak, néhány hónap is elég hozzá.

Mindenképpen tegyél melléjük valamit, aminek nem örülnek. Szerintem ha a nejlont befújod légyirtóval, és utána visszateszed a táskát, az is elég. De érdemes a táskát kifordítva beletenni vagy rongyba burkolva, nehogy foltos legyen a légyirtótól.

2014. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megfulladni nem fognak, de 3 hónap alatt éhen halnak. Én azért ott hagynám kicsit tovább is, biztos, ami biztos.
2014. aug. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hónapra ajánlják légmentesen lezárva tartani azokat a cuccokat, amit nem lehet kimosni 60 fokban, ennyi ideig is kibírják kaja nélkül.
2014. aug. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!