Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi az a millió fekete porszerű...

Mi az a millió fekete porszerűség? Segítség! Ilyen az atka? elleptek!

Figyelt kérdés

kimostam a fekete cuccaimat.talán ehhez köthető, de nem tudom.a bőröm tele lett olyasmivel mint a kávépor, vagy nem is tudom mihez hasonlítsam, csak fekete.agyon porsszívóztam mindent, még a könyveken is voltak, mindenhol szétszóródva, de a ruhából jön. plusz a farmergatyák zsebbélésén is.

a bőrömről le sem let dörzsölni vakarni vízzel mosni, csak tusfürdősen vagy egyéb csúszóssal-olaj.

de fürdés után felöltözöm, erre már megint a karomon van 3.

olyan mintha valami rossz horrorfilmben lennnék.


2014. szept. 19. 22:56
 1/7 anonim válasza:
esetleg vettél vmi új cuccot amit végül össze lett mosva mással? ha nem viszket akkor tuti nem atka, sőt azt szabad szemmel nem islehet látni ha jól tudom
2014. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

elhoztam egy régi kabátom anyától, azzal mostam össze a többi feketémet.

de nem festékdarab, nem ruhaszösz, mert határozott pontalakú mindegyik, és méág a laptop is tele volt vele, most meg látom a képernyőn is :(

meg mosás után nem ki kellene jönni mindennek?és tisztának lenni?

remélem nem állat, vagy állati ürülék..???

2014. szept. 19. 23:32
 3/7 A kérdező kommentje:
ÁNTSZ+nek be lehet küldeni? foglalkoznak ilyesmikkel?vagy ki analizálná?
2014. szept. 19. 23:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez tutira nem élőlény, ne pánikolj! Nem felejtettél valami sminkcuccot valamelyik ruhának a zsebében?
2014. szept. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
esetleg nem cseréltél toonert a lézernyomtatódban?:D az is hasonló
2014. szept. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kabátot szétrágták a molyok, és mosáskor belepett mindent. Aztán mikor rátetted valamelyiket a laptopra, a műanyag (statikusan feltöltődve) magához rántotta a pettyeket.
2014. szept. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem kell rátennem semmire, úgy hullik, mint a por talán.vagy homok, ha átviszem a ruhát egyik helységből a másikba, a nyomvonalán végigporozom vele a lakást.

most erkélyen száradnak, zacskóba rakom az egészet, csak nem tudom van értelme kimosni, vagy egyenesen dobjam ki az egészet a kukába?

ja patron csere:)bár az lett volna.


annyiban nyugodt vagyok, hogy nem mozognak.

de ha csak megfogom a ruhát, tele lesz vele a kezem, ujjaim, és nem jön le, csak foly.szappannal.


nem volt benne sminkszer sem.


különben velem mindig történik valami baj, ha épp nincs semmi, akkor meg mindig olyan dolgok találnak meg, amik ilyen lehetetlenek mint ez is.

2014. szept. 20. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!