Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Kukacok, dobjam ki az összes...

Kukacok, dobjam ki az összes ruhát ami az agy alatt volt?

Figyelt kérdés
Ágy alatt fedeztem fel kisebb kukacoka,nem sokat. Gyerekem nem használt ruháit tároltam ott szatyrokban!Bennük találtam ....domestosos ízzel át fertőtlenìtem az ágy alatti részt+az ágyat(fa francia ágy van,tartó nélkül) és arra gonoltam hogy az összes ruhát 90fokon kimosom! Vagy ki kell dobjam az összeset?:(
2014. szept. 21. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne kidobni?
2014. szept. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neten olvastam hogy a peték miatt elvileg érdemes. De 90fokon +1nagy adag mosóporral kimosva szerintem elpusztulnak,de nem tudom,azért kérdezem!:(
2014. szept. 21. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Miféle kukacok? Meglehet, ruhamoly lárvái voltak. Minimum kiszellőztetni, kitakarítani és inkább dobozokban tárolni, ellátva molyriasztó valamivel.
2014. szept. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha kimosom 90fokon az ott levő ruhákat,domestossal át megyek az ágyon,eltűnnek ?
2014. szept. 21. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Eltűnnek az nélkül is, de a mosás nem árt. Nem is kell domestosszal.
2014. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyílván nincs az ágy alatt kaja maradék,csak a gyerek nem használt játékai(műanyag) es az ex ruhái. Akkor ez nagyon biztosra vehető hogy ruhamoly lárva? Bocsánat,de a síró görcs kerülgetett hogy az összes ruháját ki kellene dobni...de akkor kezdek megnyugodni!
2014. szept. 21. 14:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha az összes ruhát kifőzöd, a nagy részét dobhatod utána a kukába.
2014. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg azokat, amik gyapjú, szőrme, stb. természetes anyagot tartalmaznak, ezek károsodhattak. A műszálasakat legfeljebb a tisztaság miatt kell kimosni.

Az ágy alatti részt meg az ágyat felesleges fertőtleníteni, elég a tisztaság miatt felmosni. Semmi fertőzést nem terjeszt a ruhamoly, ártani meg nem árt neki a fertőtlenítő, csak neked kell büdösben aludni két napig.

2014. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell Domestos, elég, ha ecetes vízzel felmosol. A ruhákat kimosod a megfelelő hőfokon. Utána a ruhákat légmentes tárolóba teszed, és valamilyen erős illatú fűszert teszel bele.
2014. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!