Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan lehet tudni hogy van-e...

Hogyan lehet tudni hogy van-e ágyi poloska egy használt matracban?

Figyelt kérdés
A 14-ker be vagyok, lomtalanítás van, itt az a szokás, hogy a működő tvt meg a tök jó bútort kidobják. Az én heverőim ócskák, a tetejére akarom dobni a talált matracot. Honnan tudom, hogy az új konfigurációban nem üti fel fejét csípős poloska??
2014. nov. 5. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A puding és az ő próbája.
2014. nov. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itt valami szerencsétlen albérlő felvitt a panelba egy ágy szerkezetet és utána 3 hónapig irtották a rovarokat...
2014. nov. 9. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Lomtalanításkor soha nem szabad felvinni semmit, nagyon sok a poloskafertőzött lakás, és nagy az esélye, hogyha felviszed, akkor lakókat is viszel vele.

Nem éri meg az utána következő rengeteg pénzkidobás és idegeskedés, az írtások kb annyiba kerülnek majd, mint egy új matrac.

2014. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zoly12 válasza:
légy elleni sprayyel fujt be hogy ha van ha nincs dögöljenek meg mert sose tudhatod
2014. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kaptam a szomszédtól használtat, száraz garázsba volt lefóliázva, azt mondta jó.
2014. nov. 18. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!