Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan üzzem el az egereket?...

Hogyan üzzem el az egereket? Többi lenn

Figyelt kérdés
Falun,kertes házban lakunk és ősszel kintről behuzodnak az egerek,padlásrol bejutnak a fal és gipszjkarton közé,be a házba nem jöttek de állandoan rágnak,kaparnak a falak között,éjjel erre ébredünk meg.mérget állando jelleggel rakjuk nekik de mégis folyamatos az "utánpotlás" nagyon el vagyok keseredve,hogy szabaduljunk meg töllük?
2014. nov. 17. 09:04
 1/7 Trafó1 ***** válasza:

Csak folyamatos irtással tudod kordában tartani, a te esetedben macskát tartanák, nálam is ez a helyzet csak szerencsére a műhelyben ami messze van a háztól, a méreg megöli , megdöglik és bűzlik ha nem találod meg, csak egy jó egérfogó segít, ilyenkor napi egy egér az átlag.

[link]

ezt próbáld ki.

2014. nov. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Néha nem ártana a keresőt is használnod! keress rá, találsz egeres témát!
2014. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
képzeldd rákerestem de engem inkább a személyes tapasztalatok érdekelnének nem a hivatalos oldalak meg a reklámok
2014. nov. 17. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Illik megfogadni, és nem mindjárt a rosszat látni a másikban! Amit be linkeltek hasznosabb mint ha írtam volna! Google legyen a barátod! Én is ott nagyon szupert találtam semmibe nem került anyagilag!

Nem kellene, de +teszem: bocsi ha elragadtattam magam!;)

2014. nov. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a padlásra nem raknék mérget mert akkor a falban rohad el az egér, de 3 csapda folyamatosan ki lenne rakva az elég lenne
2014. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Személy szerint a méregben nem hiszek, pont a tetemet hátramaradása miatt.

Van egy jófajta egérfogó, miben a csali kis ketrec-búra alatt van, előfordul, hogy fél évig is használhatom, mert nem tudja kiszedni az egér, de rácsapódik. Vagy valami csapdás megoldás vagy macska. Ha mérgeztek, akkor macskát inkább ne.

Meg kell nézni, hogy a közeletekben merre van szemestakarmány vagy olyan istálló, ól, amit nem használnak. Ilyen helyeken szeretnek megbújni, és innen mennek be a hideg elől a házba. Ki kell rámolni a külső helyeket is, és bent is lehetőség szerint a földről mindent eltávolítani, amit szerethetnek. Kutyakaja, morzsák, bármi amihez hozzáférhetnek, és megehetik. Ekkor nagyon hamar elkezdenek az egérfogó felé kacsintgatni és ilyenkor egy idő után elfogynak.

Mindig legyen aktív egérfogó csalival, akkor ha új jövevény érkezik, legtöbbször nem sikerül szaporodnia mielőtt elkapod.

Nálam legalábbis ezek a dolgok működnek. Az év felében egérinvázió kintről.

2014. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!