Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan lehet eltávolítani a...

Hogyan lehet eltávolítani a szoba faláról véglegesen a fekete penészt?

Figyelt kérdés
Műanyag nyílászárónk van,azóta ha a fűtés szezont megkezdjük,rendszeresen penészesedik a fal....!Használtam a savó penész elleni szert,de nem vált be,pár nap után újra előjött a penész!!!!Domestosszal is törölgettem,az szépen levitte,de a falat is fakította....!Rendszeresen takarítok,és 5-10percre nyitok ablakot is naponta!
2014. dec. 4. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az okát kell megszüntetni ami a szobában lévő levegő magas páratartalma
2014. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bence_ ***** válasza:
48%

Hermetikusan záródó nyílászárós lakásba meg kell oldani a légcserét. Ember is párolog, száradó ruha is, főzésnél is keletkezik pára.

Szellőzőket kell beépíteni az ablakokba. Van olyan ami a párás levegő esetén nyit.

2014. dec. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A régi tipusú domestossal le kell mosnod töményen a falat, és a keretet.Utána száraz rongyal áttörölni. A szag az szörnyű, de pár órás szellőztetés kiviszi. és kb.2-3 hónapig nyugton van.
2014. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És muszáj lenne egy szárítógépet beszerezned a mosáshoz.
2014. dec. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy párátlanító készüléket szerezz be, én is nemrég vettem, nagyon jó. Pár óra alatt begyűjtött egy liter vizet a levegőből, akkor majdnem dobtam egy hátast :)
2014. dec. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az ablakos szellőzőn mi is gondolkoztunk az egyik barátunkkal együtt, ő gyorsabb volt, előbb megcsináltatta, de kiderült, hogy sz@rt sem ér sajnos... Azokon a piciny "lukakon" nem tud úgy kiszellőzni a lakás. Szóval nem ajánlom.

Mi is páraelszívót vettünk, Hauser DH-400, jó a teljesítménye és nem a legeslegdrágább darab!


Amíg nem volt, nagyon intenzív szellőztetéssel oldottuk meg.

Kinyitottam minden ablakot pár percre, így kiment a meleg, párás levegő és kintről bejött a száraz, hideg levegő. Ezt reggel és este érdemes megcsinálni és akkor 50-57% között marad a páratartalom.

2014. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, a penészről meg nem írtam... Domestos is jó, ahogy írták, vagy szavó - bár ez utóbbinak borzalmas szaga van. A domestos ebből a szempontból jobb!
2014. dec. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Azokon a piciny "lukakon" nem tud úgy kiszellőzni a lakás."


Olyan kell, ami automata ventilátoros.

Az nemcsak a párát, hanem a sok szén-dioxidot is kiviszi.

2014. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ecetes olló
2014. dec. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
bakker péniszt olvastam. az elég durva glory hole lenne ha fekete péniszek lógnának a falodról
2014. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!