Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hozzá tudom fokozatosan...

Hozzá tudom fokozatosan szoktatni a szememet véglegesen a sötétséghez? Segíthetnek a lent felsorolt tényezők is?

Figyelt kérdés

napszemüveg nappal; hunyorgás, ha éppen nincs lehetőségem használni; sok időzés a besötétített szobámban, az egyedüli fényforrás az utcai lámpák, a néhány napsugár, a monitor, valamint az okostelefon kijelzője


Szeretem a sötétet!



2014. okt. 5. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:

ezek csak rontják a szemedet, a monitor és a telefon kijelző különösen, ha sötétben nézed

attól hogy sokat vagy sötétben nem fogsz jobban látni, az emberi szem nem tud végleg alkalmazkodni a sötéthez

2014. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, hát ez nem jó...
2014. okt. 5. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennyi sötétségtől rendesen felborul a hormonháztartás, aztán lesz bajod.
2014. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
...mégpedig?
2014. okt. 5. 21:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért akarod magad a sötéthez szoktatni?

Kék szemű vagy?

Zavar a fény?

2014. okt. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Fekete szemű vagyok (indiai).

Nem zavar a fény, de jobb a sötét!

2014. okt. 6. 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:
#5: a kék szeműeket miért zavarná a fény?
2014. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom, hogy minél sötétebb az írisze valakinek, annál kevésbé zavarja az erős világosság, a napfény. Sok olyan kék, vagy zöld szemű barátom, ismerősöm van, aki nyáron napszemüveg nélkül nem tud meglenni. Feleségem is kék szemű, őt is vakítja, zavarja az erős fény.
2014. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Nem vagy te egy kicsit depressziós?
2014. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
engem is zavar néha és kék szemű vagyok szóval lehet hogy tényleg így van... csak még nem hallottam erről
2014. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!