Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Molylepkék költöztek hozzánk,...

Molylepkék költöztek hozzánk, mit tegyek ellenünk?

Figyelt kérdés
Végignéztem az összes lisztet ,fűszert de semmibe nincs ..
2014. dec. 21. 05:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt találsz néhány tippet az ellenük való küzdelemre:

[link]

2014. dec. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálam is voltak régebben. én felaggattam légyfogó szalagokat több helyiségben a plafonra és pár nap alatt összeszedte a molylepkéket. gazdaboltban, 100-as boltban kapni ilyen szalagokat 50 ft körül darabáron
2014. dec. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg a ruhásszekrényt, függönyt, de leginkább a szőnyegedet is! A szőnyeg számukra a legnagyobb csemege. Ha egy kicsit is foszlik, akkor gáz van.
2014. dec. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak ruhamolyok, és vannak elelmiszermolyok. Mindkettőhöz gyártott annakidején illatferomonos ragacsos csapdát Bábolna, de azt hiszem még most is kaphatóak. Ezek is hatásosak lehetnek, de mindenképpen meg kellene találni a fészket!!! Az a tutti!

Nálam a garázsban gyakori vendégek, igaz én elelmiszer tárolásra is használom. Volt már, hogy a száraztésztában volt a fészkük, volt, hogy a madáreleségben találtam rájuk. Egyszer egy régi nemezpapucs volt a tanyájuk.

2014. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a szerződést, amit a beköltözéskor írtatok. Aztán mondj fel nekik, de a kaucióra búcsút inthetnek.
2014. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!