Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Katica bogár ellen?

Laliiii kérdése:

Katica bogár ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon sok katica bogar bejon a szobamba es allandoan itt repkednek.Nagyon idegesitoek meg büdösek.Mit lehetne ellenük tenni?

2015. márc. 4. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
tegyél fel szúnyoghálót (egy fehér függönydarab is megteszi)
2015. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van fent es megis ittvannak valahogy.Talan mikor kinyitom az ablakot akkor jonnek be a melegre...de szelloztetnise tudok miattuk..Volt msr olyab nap amikor 60-70 db katicat szedtem ossze...
2015. márc. 4. 12:41
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Üsd agyon egy helyesírási tankönyvvel!
2015. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi korbefujtuk az ablakot Bio Kill-el, az egy darabig jó. Minden kis résen bemasznak. Harlequin katicak.
2015. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, és kívülről fújd be az ablak körül, mi az ablakra is fujtunk, bár maszatos tőle az ablak, de nincs Katica.
2015. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha régebbi ablakod van, akkor vizsgáld meg kívülről-belülről, hogy be tudnak-e jönni a csukott ablak mellett, ahol nem jól záródik a szárny. Elő szokott fordulni ilyen gyakran.
2015. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
30%
Az idióta harlekin katicák ellen nincs mit tenni. a semmiből bukkannak elő. Pár napja 100x átnéztem mindent, egytől egyig összeszedtem őket. Szúnyogháló, csukott nyílászárók... és erre másnap ott röpködött a lámpa körül 3 kis nyomorék. Már csak annyit tudok tenni, hogy a kevésbé használt helységben kapcsolom fel a lámpát, akkor odavonulnak mindannyian, én pedig lecsapok rájuk.
2015. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehetne akár lámpás katica csapdát is csinálni.
2015. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Chemotox XD
2015. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!