Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan tüntethetem el végleg...

Hogyan tüntethetem el végleg a házunkból a csótányokat?

Figyelt kérdés
Szinte naponta belebotlok egy-egy csótányba,a hálószobánkban,a nappalinkban...a ruhásszekrényben is...meg éjjel a komódra is mászkálnak!A szobánkban régi halyópadló van!Lehetséges h az alatt vannak?Hogyan lehet kiirtani ezeket a bogarakat?Házilag valami csapdát v rovavölüt készithetek?Mi a megoldás?
2015. jún. 1. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Házi csapda nálam pl. nem sokat ért,illetve nem hosszútávra.

Raid Csótányirtóval és kihelyezhető csapdával sikerült eltüntetni szinte véglegesen,nekem ennyit pl. megért, még mindig olcsóbb mint irtót hívni.

2015. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha már ennyire elszaporodtak, akkor nemhogy a házi megoldás, de a bolti sem ér semmit kb. Lehetnek a padló alatt is akár.

Inkább rászánnám egyszer a pénzt és hívnék szakembert. Ők tudják nagyrészt, merre lehetnek a kis dögök és annak megfelelően irtják meg kiraknak zselépöttyöket is.

Plusz ha társasházról lenne szó, a szomszédokkal egyszerre érdemes irtani. Bár a padló alapján gondolom nem. :)

2015. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Házilag nem fog menni.Hívj szakembert, de géles irtót kérj, az nem büdös és hosszabb ideig tart. (a frekventált helyekre nyomnak egy borsónyi gélt) A csótány csapdát nem javaslom, mert azon olyan szer van, ami vonzza őket, az igaz, de még a szomszédból is átjönnek. Ezt tapasztaltam mert míg az nem volt, néha láttam egyet-egyet, a csapdában már másnap 4-5 volt. A rovarirtós világosított fel.
2015. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én saját magam vettem gélt, ez a legjobb! A cég nem tudta nálunk kiirtani, pedig 3 havonta jöttek, de nyár elején nagyon durván elszaporodtak a csótányok ennek ellenére.


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__kartevok__7131462-hogy..


Itt a 4-5. kommentárt olvasd el, én írtam, a Pest Tech Gel-t használom, és 100% bevált.

2015. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!