Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi az a bogár, mi a neve,...

Mi az a bogár, mi a neve, miért van ott, és hogyan tüntethetem el?

Figyelt kérdés
Egy apró, körülbelül fél centis világosbarna bogárfaj amit ha szétnyomsz világoszöld belül.Főképp az étkező és a nappali környékén szoktam látni, múltkor például rajtakaptam ahogy egy darab műzlivel hancúrozott, szóval lehullott kajadarabokkal táplálkozik, és van egy kis csáp is a fején, nem fut túl gyorsan.Van egy kis kertem is, lehet hogy onnan jön be.Hogyan tüntethetem ez, meg amúgyis ki ez??

2013. nov. 14. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Szétnyomtad, hogy látszik a belseje, és még mindig ott rohangál??? Fogalmam sincs mi lehet. A csótányról mondják, hogy mindent ki bír, na de még ezt is?
2013. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grielean válasza:

A csótányok azért jóval nagyobbak fél centinél.

Amúgy kérdező, nem fotóztad le? Csak mert ennyi alapján nem igazán lehet még beazonosítani.

2013. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezek mind általános infók Róla, nem egy sztori, hogy szétnyomtam aztán rohangált...

Nem sikerült lefotóznom még, mert eddig mindig túlságosan megijedtünk egymástól.Nem tudom, még mit írhatnék róla, de egy hozzáértő szerintem ezek alapján meg tudja mondani h mi ez a lény...annyit talán még hozzáfűzhetnék, hogy amúgy tiszta a lakásom és a szomszédaim is...(szerintem...)Nincsenek repedések a falon, és a levegő kifejezetten száraz időnként...

2013. nov. 15. 15:32
 4/4 Grielean válasza:
53%

Nos, igaz, én nem vagyok szakértő, de még így is kapásból mondhatnék legalább egy tucat bogarat, amire illik a leírásod. Egy kis utánajárással még többet.

Ez a leírás kb annyi, mintha egy négylábú, szőrös, közel 1 m-es marmagasságú ragadozót keresnél, és nem értenéd, miért nem tudja rögtön mindenki, hogy te a szibériai tigrisre gondolsz...

2013. nov. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!