Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Csótánnyal kapcsolatban...

Csótánnyal kapcsolatban segítene valaki?

Figyelt kérdés
Panelban lakom, pár hónapja bukkantak fel a csótányok, eddig láttam kb. 3 nagyot és 2 kicsit viszont az egészen aprók amik még fehérek többen vannak. A szellőzőket letakartam és minden olyan nyílást leragasztottam amin keresztül közlekedhetnek, ennek kb. 2 hónapja, azóta nem láttam nagyot csak 2 db fél centiset viszont a szellőzőnél a ragasztócsíkon látom hogy jönnek befelé az egészen aprók amik beleragadnak. Na most arra gondoltam, hogy a nyílásokra tennék szúnyoghálót hogy a nagy példányok ne tudjanak bejönni, a kicsik ellen meg valamilyen irtószert alkalmaznék csak nem tudom milyet. Vélemény az ötletről? Mindenképp tennem kell valamit mert nem szeretném hogy ennél súlyosabb legyen a helyzet, szakemberre viszont most nincs pénzem.

2015. júl. 25. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Bio-Kill rovarirtó a vonulási irányuk és a nyílások környékére.
2015. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És mennyi ideig hatásos ez a szer?
2015. júl. 25. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Javaslok egy alapos nagytakarítást is, nézd át a bútorok alját, meg a telepakolt sarkokat, valószínűleg a lakásban is kelnek, ha ennyi a kicsi. A petefürtöket viszonylag könnyű észrevenni. Nálam is volt, nehéz tőlük megszabadulni.
2015. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van csótányirtó gél ami nagyon hatásos, nem kell állandóan fújkálni, de van 7 napos hatású írtó spray (raid csótányirtó) is ami bevált.
2015. júl. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csótányirtó gélt hol tudnék venni? Hallottam pár embertől hogy nem ér semmit, de azért én kipróbálnám.
2015. júl. 26. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Munkahelyen voltak csótányok, évekig járt a szakember permetezgetni, de nem fogytak el. Aztán leraktak pár ragasztós csótánycsapdát, egyetlen egyszer 2 vagy 3 db-ot, és game over.
2015. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindent be fogok vetni úgy érzem.
2015. júl. 27. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!