Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Lakásunkban csótány elleni...

Lakásunkban csótány elleni irtás volt, valami zseléfélét raktak a sarkok, lyukak közelébe, azóta miért találkozunk még több csótánnyal?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy ezek amik itt éltek, és most a méreg miatt jönnek elő, Mert nem tudnak hova menni? Mert amiket irtás után láttam, eléggé be voltak lassulva. Minden helyet a konyhában kipakoltam, befujtam, kitakarítottam.. ez nem segített.

2014. nov. 14. 17:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és normálisan takarítva, rendbe van tartva a lakás is...
2014. nov. 14. 17:22
 2/11 anonim válasza:
A gélre mennek, megeszik és megdöglenek.
2014. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mikor zseléztek?

Utána, vagy előtte takarítottál?

Zselézés után fújkáltál?

2014. nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
először befújtam, takarítottam, majd amikor nem használt utána szóltam, és jöttek zselézni.
2014. nov. 14. 17:32
 5/11 A kérdező kommentje:
Zselézés után minden nap látok kb 3-4-5 darabot, változó, de nem mindegyik haldoklik, valamelyik lassú, valamelyik gyors.
2014. nov. 14. 17:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nálad forgatják a celeb vagyok következő szériáját! :D

Adj neki pár napot, a zselé talán a leghatásosabb.Nálam csak az használt anno.

Ez a gél amit nálam használtak: [link]

2014. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. nov. 14. 17:47
 8/11 supra01 ***** válasza:
100%

Máshol nem irtottak? Mert lehet, hogy ahol több csótány volt, mint nálatok, most onnan is hozzátok vándorolnak!

Célszerű minden kis lyukat, még a csövek mellett is sziloplaszttal kitömíteni. A wc és a fürdő a legveszélyesebb, ott a csöveken fel tudnak jönni, ill. a konyha ha beépített, ott nagyon meg tudnak telepedeni! A legjobb ilyenkor ha minden lakásban mindenki egyszerre irtatja ki, mert különben mindig vissza fog menni. Szóval valahogy hermetikusan le kéne a lakásod tömíteni, hogy sehol ne legyen egy gombostűnyi rés sem! Még így is be tudnak jönni az ajtó alatt, de sokkal jobb lesz a helyzetetek!

2014. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy a szer hatása miatt megszűnt a félelemérzetük, ezért olyankor is előjönnek, amikor rendes körülmények között nem mernének, és nem látnád őket.

Ahogy a részeg ember is csinál olyan dolgokat, amiken utána kijózanodva ő is elcsodálkozik. :)

2014. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azok valószínűleg eddig is ott voltak, csak főleg éjjel mászkálnak, amikor te alszol (alapesetben legalábbis :D), de legalábbis amikor nyugi van. Ha megzavarják őket, irtó gyorsan elbújnak.

Ezek már belassultak, és döglődnek a szertől, ezért nem olyan fürgék. Ha társasház, mindenhol egyszerre kellene irtani, különben semmit nem ér a dolog. És figyeld, hogy mekkorák, ha csak nagyokat látsz, az a jobbik eset, ha vannak kicsik is, akkor valahol a környéken van a "fészek". :S

2014. nov. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!