Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Befújtam egy legyet légyírtóva...

Befújtam egy legyet légyírtóval, az meg annyira megőrült tőle, hogy kinyomta magából az összes petéit szanaszét. Valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Ez annyira bosszantó, mert nem ütöm le direkt a legyet vagy befőttes gumival lelövöm hogy összekenjen mindent, gondolom a légyírtó megteszi, erre (mivel az ideg méreg) annyira szenved tőle a légy repül összevissza és közbe nyomja ki magából a kis férgeket es ma láttam a kajában kukacot!!!
2015. júl. 29. 21:45
 1/3 lencsefőzelék ***** válasza:
Nem légyírtóval fújtad be, hanem légyirtóval. De miért nem kapod el és engeded ki az ablakon, ha nem akarod, hogy összekenjen mindent? Nem kell megölni, ha nem muszáj, neki is megvan a joga az élethez.
2015. júl. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát ez felettem hülye... nincs az alkotmányban semmi jog meghatározva legyeknek és Btk-ban sincs semmi erre vonatkozó bűn/ szabálysértés... Csapd agyon szerintem
2015. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az első válaszoló teljesen abnormalis,lecsapod azt annyi vegyel legycsapot :D
2015. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!