Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit tehetek ha az alattam...

Mit tehetek ha az alattam lakó nem hajlandó a csótányírtásra?

Figyelt kérdés
Ha tudtam volna, hogy ebbe a lépcsőházba csótányok vannak természetesen meg se veszem a lakást. De ami nehezíti a dolgot, hogy az alattunk lakó házaspár nem hajlandó írtatni a gyerekre hivatkozva, nehogy baja legyen a szerektől. ( az nem baj ha csótányok mászkálnak rajta). Én írtatok permetezőssel, gélessel és csapdák is vannak kirakva. Ok, hogy nálam megdöglenek, de folyamatosan jönnek fel tőlük. Van megoldás?

2015. aug. 8. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Közös kommunikáció

Közös képviselő

Sok-sok méreg

Önkormányzat

2015. aug. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jegyzo birtokvedelem
2015. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Társasházban nincs olyan, hogy valaki nem hajlandó irtatni, ha csótány van. Kell és kész. Uszítsd rájuk a közös képviselőt. Én szívem szerint még a gyámügyet is rájuk küldeném, ha ilyen ostobák.
2015. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
volt közös képviselő által intézett csótányírtás is, ahol mindenki más beengedte, csak ők nem, a gyerekre hivatkozva. köszi a válaszokat
2015. aug. 8. 19:32
 5/7 anonim válasza:
100%
ANTSZ-nek jelenteni kell a dolgot.
2015. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Addig is, míg eredményre nem jutsz az alattad lakóval, olvasd el a 3. számú választ, itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__kartevok__7131462-hogy..


És lehet, hogy nem haragosod, hanem hálálkodó szomszéd válik az alattad lakókból, vagyis két legyet üthetsz le egy csapásra...


Ugyanis a csalétkeket olyan helyre lehet tenni, ahová a kisgyerekek - általában - nem tudnak könnyedén hozzáférni..

2015. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg 4-5. kommentet ajánlom, mert ez bevált. Ez a gél teljesen kiírtotta őket, tök mindegy, hogy a szomszédban van-e, vagy nincs. Saját tapasztalat.
2016. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!