Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Sajnos ágyi poloskánk van....

Sajnos ágyi poloskánk van. Viszont csak kedden tudnak jönni írtani?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, hogy addig ne csipkedjen még jobban össze? Ha égve hagyom a lámpát az jó lehet? Azt olvastam inkább csak sötétben jönnek elő. Köszi

2015. aug. 9. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt ki nem irtja a Jóisten se. Tűzre a matracot és vegyél újat.
2015. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van ágyi poloska írtószer, igaz hogy 3000-5000 ft között van de hatásosnak bizonyul. Tehát vagy irtani érdemes vagy megszabadulni ahogy felül írták, lámpa az hülyeség.
2015. aug. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is most fedeztük fel, és én gőzpingvint ragadtam. 2 napig (hétvégén) pingvineztem, több, mint 100 fokos hőmérsékleten megfőnek. Szombaton kinyírtunk vagy 8-10-et vele, + sajna találtam petéket, azokat is kinyírtuk. Másnap újra nyomadtam, találtam még 4-5-öt, befújtam az ágy alá, fél percen belül jött elő, nem bírják a meleget :) Nyilván nem azonnal fog kipusztuli az összes, de jelentősen tudod csökkenteni a számukat.
2015. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kiscsavo000 válasza:
Disznóperzselő ha van az jó lesz, ja meg nem ártana egy kis benzin se.
2015. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!