Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Csótányok előfordulnak a...

Csótányok előfordulnak a házban magányosan? Vagy több is lesz?

Figyelt kérdés

KERTES házban lakunk, és az este találtam egy csótányt, feljött az íróasztalra a laptop mellé.

Elkaptam, és még az éjjel átvizsgáltam zsebmámpával a konyhát (hogy a sok fény ne riassza el, ha vannak még valahol), plusz a fürdőszobát is átnéztem, azt is zseblámpával, de nem találtam másikat. Lehetséges, hogy ez egy magányos péndány volt? Nem volt nagy - lehet, hogy nem teljesen kifejlett példány volt - a német fajtából (a 2 függőleges rövid barna csíkkal a hátán).

KERTES házban lakunk, mindenhol van szúnyogháló, és nem mocsokban élünk, úgyhogy gőzöm sincs, hogy hogy kerülhetett be a házba. Hol keressem a többit? KERTES házban megszokott dolog a csótány?



2015. okt. 6. 10:56
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem, nem megszokott. Sajnos általánosan elmondható hogy ha egyet láttál akkor ott sokkal több is van. Figyelgesd és ha még egy feltűnik hívj rovarirtót mert te magad nem fogod tudni ezt megoldani. Reménykedjünk hogy csak valahonnan hazacipeltétek ezt az egyet.
2015. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, reméljük. Ami a nagyon furcsa, hogy a NAPPALIBAN találkoztunk vele, fenn az asztalon. Messze van innen a vizesblokk...
2015. okt. 6. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a vízvezetékszerelő, aki mindig a vizesblokk körül található. :)

A csótány nem ragaszkodik a vizesblokkhoz, panelben csak azért tűnik fel ott gyakran, mert ott tud közlekedni a szintek között.

2015. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegyél ki ragasztós csótánycsapdát. Azon olyan szer van, ami vonzza őket, elő fognak jönni, ha van még és azt is látod, mennyi.
2015. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!