Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki érzi magát még magányosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érzi magát még magányosan a társa mellett és mit tudnátok ajánlani mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ő a szerelmem, vele akarom leélni az életem, de nagyon magányosnak érzem magam mellette, mielőtt őt megismertem volna akkor is magányos voltam. Próbálom elfoglalni magam hogy ne fájjon annyira ha nincs velem. Vannak barátaim akik sokat tudnak enyhíteni ezen az érzésen de még így is sokszor nagyon egyedül érzem magam, néha még akkor is ha ő velem van. Pszichológushoz is járok, közös terápiát is végzünk a párommal de úgy érzem minden ellenére nem teljes az életem. Olyat ne tanácsoljatok hogy szakítsak mert nagyon szeretem őt.

2015. okt. 3. 14:33
 1/6 Amy987 válasza:
Ha valaki törődik veled és szeret,akkor nem érezheted magad magányosnak. Ilyen nincs...
2015. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hozzátenném még azt is hogy magányérzetem enyhítése érdekében résztveszek sok olyan dologban ami emberekhez kapcsolódik, próbálok segíteni másoknak. Ezzel kötődéseket kialakítok ki amik néha fájdalmasak mert úgy érzem ezek szorosabbak tudnak lenni mint a párommal és ez elég nagy fájdalommal jár. Próbáltam már állatot is tartani, sportoltam, olvasok, de semmi nem ad megoldást úgy érzem, még Isten se.
2015. okt. 3. 14:42
 3/6 A kérdező kommentje:
De sajnos van, erre itt én vagyok a példa. Szerintem bennem van a hiba, velem nem stimmel valami. Úgy érzem már csak külső dolog tudna rajtam segíteni.
2015. okt. 3. 14:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem érzem annyira a törődést és szeretetet az emberek felől, a párom felől, mert zárkózott is vagyok nagyon és van rá okom mert sokat bántottak, nem tudok nyitott lenni mint a többiek.
2015. okt. 3. 14:49
 5/6 A kérdező kommentje:
A külső dolog az az lenne hogy valaki figyeljen rám és törődjön velem. Ezt eddig nem kaptam meg senkitől. Még ha én meg is tettem másért, mert többször megtettem már hogy sok mindent feladtam azért hogy valaki más jobban érezze magát, és tudtam is elérni eredményt embereknél meg segíteni is nekik.
2015. okt. 3. 15:09
 6/6 anonim válasza:

Ha bezárkózol, ne várj sokat az emberektől..

Itt az a gond, hogy nem fogadod el magad, úgy ahogyan szeretnéd. A magányt, bánatot, egyedül létet valaki csokiba folytja. Lehet hülyén hangzik ez, de én is szoktam ezt csinálni és hidd el jót tesz, plusz kellő zene kell ami jó formába hoz. :) Én mikor haza érek a kollégiumból, agresszív szoktam lenni, mindenen felkapom az agyam, mikor nincs itthon senki egyedül érzem magam és keresek valami finomságot és lassan elkezdem enni. Legtöbbször táblacsokit eszek, de valamikor pudingot csinálok.. :) Csak ajánlani tudom :) ha meg nem válik be akkor valami más kell valami hobbi házi kedvenc. :)

2015. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!