Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Az elektromos rágcsáló riasztó...

Az elektromos rágcsáló riasztókról mi az általános vélemény?

Figyelt kérdés
Egerek vannak a lakásban, ellenük kéne bevetni.
2015. okt. 25. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Autóban nem vált be, házban nem próbáltam. Előbbiben a nyest nem is foglalkozott vele, vígan rágta tovább a szigetelést a vezetékekről.


Lakásban szerintem a ragasztó a legjobb - BioStop vagy milyen márkanéven árulják: kinyomod-elkened kartonpapíron (relatíve nagyobb méret, nehogy véletlenül levergődjön róla egy erősebb példány), valami ehetőt dobsz a közepére és kihelyezed úgy, hogy az útjukba essen. Aztán csak addig kell csinálni, amíg meg nincs mindegyik.


Közben esetleg utánanézni, hol tudnak bejutni, mert ha már bent vannak, akkor valahol be kellett jönniük.

2015. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt az oldalon a többség hatástalannak tartja őket. Legfeljebb a nagyon drágák érnek valamit, az az általános vélemény.

Meg hogy csak az egerek távol tartására alkalmasak, a már bent lévőknek legfeljebb rossz lesz a hangulatuk, de nem tudnak / nem akarnak elmenni.

2015. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk nem jött be. pénzkidobás volt csak. ugyanúgy volt egér. a ragacs fogta meg.
2015. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én nem értem ezt a ragacs-dolgot... többen is írjátok, hogy az a tuti megoldás, így azonnal azt vettem, amikor nálam megjelentek ezek a ravasz kis dögök; kitettem többet is, mindenfelé, amerre láttam megfordulni, tettem a kartonok közepére diót, magvakat, csokit, sajtot, bacon ízű, átható illatú kekszet, de sajnos eredmény semmi, gondosan elkerülik a ragasztós kartontálcákat, miközben a méregzacskókat meg dézsmálják vagy két hete... azt nem tudom, hányan lehetnek, én csak egyetlen egyet láttam, de fogy a piros drazsé, és szét is van kissé szórva mindig valamennyi belőle, hiába takarítom össze nap mint nap.


a ragacs meg nem fog semmit, hiába van elhelyezve a méregzacskók mellett, még véletlenül sem megy bele az egerentyű, nem érdekli a "változatos táplálkozás sem", imádja a piros granulátumot, szerintem függő lett tőle (csak dobná már fel a pacskert tőle, basszus!) kíváncsi vagyok hány nap lesz, mert a gyártó szerint egy hét kell, míg végez velük, de annyi már simán eltelt...

2016. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!