Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Miért húzza az asztalt meg a...

Miért húzza az asztalt meg a széket egész álló nap a kreten fölöttünk?

Figyelt kérdés
Tököl,asztal,szék,idegesítő,szomszéd

2015. dec. 9. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert még nem csengettél be hozzá és hívtad rá fel a figyelmét udvariasan, hogy habár az ő háza az ő vára, de a szar konstrukció miatt a te váradban nagyon hangos dübörgésként éled meg, ha ő a földön húzza a tárgyakat, ezért megkéred, hogy a jövőben inkább emelje. Ha poénra lehet venni vele a dolgokat, akkor megemlítheted a varázspálcát és a levitációt is. 🤗 Általában a legtöbb emberrel meg lehet beszélni az ilyesmit, ha normális tónussal indítasz, egyszer engem is meglepett az alsó szomszédom, hogy ne délután háromkor porszívózzak, kerekedett a szemem, hogy mivan... aztán elmagyarázta, hogy neki akkor alszik a gyereke, mondom jól van, akkor majd máskorra időzítem, de ha nem jött volna át, csak magában dúl-fúl, akkor semmit nem változtattam volna.
2015. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na a hajnali porszívózást kihagytam xD :D a szép szó elszáll,a végtagcsonkitas viszont jó megoldásnak tűnik👍🏻😃
2015. dec. 9. 10:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy néha használja a székeit....akit ez zavar költözzön legfelülre és lépcsőzzön olyan sokat, mint mi :-)
2015. dec. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél neki az asztal, szék lábára ragasztható kis filc korongokat, darabokat. Így halk is, és a saját padlóját sem sérti :)

Vagy mondd neki, hogy szívesen segítesz átrendezni a lakást, mert hallod, hogy ő nem tudja eldönteni, hogy mi, hol legyen :)

Szóval valami vicceset :)

2015. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Legfelső szinten lakó várom az ajánlatokat... Én sem

jókedvembol vagyok itt.

2015. dec. 9. 12:45
 6/6 anonim válasza:
Eddig csak jó válaszokat adtak... Ezt nem lehet tovább boncolgatni, beszélj vele...
2016. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!