Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit csináljak a patkányokkal?

Mit csináljak a patkányokkal?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb házunk, amit raktár félének használunk.Tele van szórva mindennel.Betelepedtek oda a patkányok és nem tudom mit csináljak velük.Mérget tettem ki, még mit tudnék csinálni, hogy eltűnjenek? Mennyi idő, mire kiköltöznek onnan? Azt kifelejtettem, hogy kutyám van, de azt nem engedem be oda, mert nem akarom, hogy megegye a mérget.

2016. jún. 30. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aksira tegyél közép hangerőn éjjel nappali rádióadást . Ha ez se segít füstgerjesztő patront gyertyát szerezz be .
2016. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tüntes el minden ehetőt. Nincs más tartos megoldás.
2016. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegnap délután tettem ki mérget, ma reggelre eltűnt. Megették volna? Műanyag dobozban volt a méreg, de a doboz is eltűnt.Ez most akkkor jó jel? És ha megették, akkor honnan tudom, hogy hol lesznek? Mert nem akarom, hogy büdösödjön.
2016. júl. 1. 08:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen kell takarítani és rendet rakni.

(Kicsit elkapkodtad ezt a ripsz-ropsz megmérgezed őket. Mostmár tényleg nem engedheteted be a kutyát. Pedig az lett volna a praktikus, rogy rendet raksz, kitakarítasz, és rendszeresen beengeded a kutyát. A rendszeres zaklatást hamar megunták volna a patkányok.)

2016. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pedig ha eltűnt, akkor megették, és ha kupi van, akkor simán elpusztulhatnak ott a cuccok között, mivel az most ott nekik amolyan "otthon".
2016. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Korántsem biztos hogy 1 adag méregtől elpusztulnak.

Nálunk pl. felzabáltak 2 doboznyit (!!!) mire az egyik feldobta a talpát.

2016. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!