Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Egerek jöttek elő a falakból,...

Egerek jöttek elő a falakból, már szinte mindegyik helyiségben megjelentek.3-at megfogtam e. fogóval, ill. ragasztóval. Mostmár kiraktam ezekből összesen húszat, de mégsincs fogás. Egere (ke) t viszont látok - hallok. Hogyan kapjam el?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ugyanaz az egér tűnik-e fel hol az egyik, hol a másik szobában, vagy többen vannak, de a falakban és a fapadlózat alatt közlekednek. A fapadlózat alól az egyik (nem lakott)szobában bűz jön fel, már a télen tapasztaltam, és gondoltam, valami rágcsálók tanyázhatnak ott
2016. júl. 26. 11:57
 1/8 anonim válasza:
Szakember kéne neked!
2016. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Arra nem gondoltál esetleg, hogy felbontsd a padlót? Hogy lehet egy olyan házban lakni, ahol olyan rések vannak a padloban és a falakban, hogy ott egerek férjenek el? Ez több mint veszélyes.
2016. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A padlóban nincsenek rések, viszont a padló és a falak találkozásánál helyenként van akkora hézag, hogy egy egér átfér rajta. Nyilván tennem kell valamit, mert ez így nem maradhat. Egyik éjjel hallottem, amint egy egér kirágta magát a falból - próbáltam megfogni ragasztóval, de visszament a falba. Szerintem a fapadló és a fal találkozásánál vannak járataik, a fapadló alá viszont onnan már könnyen bemennek. A fapadlós szobák szerintem nincsenek lebetonozva, csak homok (meg nemtommi) van a padlózat alatt. Néhol hajlik is a padló, ahogy megyek rajta...
2016. júl. 26. 12:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Elektromos egérriasztó!

Nálam nem jottek be az egerek, csak hallottam egész este kapartak. Bedugod a konnektorba es távol tartja a rágcsákat

2016. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez most egy amatőr kérdés lesz, de hol lehet ilyet venni? És mindegyik helyiségbe kell egy, vagy csak összesen egy?
2016. júl. 26. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem amatőr kérdés. 😀 Csak én Angliában élek és itt vettem. Ebay-en biztos, h van, azt láttam. Az enyém, azt hiszem kb. 20 m2-t fed le, tehát, ha nagyobb, több kell. Azért néha még hallom őket motoszkálni, de közel sem az az őrjítő kaparászás. 😀

Nézz utána a neten, tuti, h otthon is van.

2016. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, Angliába!!!
2016. júl. 27. 22:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit. 😀

[link]

2016. júl. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!