Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Új bútorral poloska?

Új bútorral poloska?

Figyelt kérdés
A KIKA-ban vásároltam egy kanapét, amit múlt hét pénteken kiszállítottak. 2 db-ban hozták fel kicosmagolva, majd összeállították. Az utóbbi 2 éjszaka valami apró barna bogárral futottam össze. Kb 3 mm-es barna valami, ami mászik. Féleh, hogy ágyi poloska. Lehetséges, hogy a szállítók poloskás kanapét hoztak? Most reggel gyorsan kinyitottam a kanapét, de semmit sem láttam. Egy apró döglött bogarat találtam a lepedő alatt. A szobában ikea bútorok vannak, teljesen újak, nincsenek még kicsomagolva, összeszerelve. Most lett befejezve a lakásfelújítás, 2 hónapig otthon sem laktunk. Laminált padló lett letéve. Erre meg ez van. Félek így összeszereltetni a bűtorokat. Mit tudok csinálni? hogy tudom eldönteni, hogy poloska vagy egyéb bogár?
2016. szept. 20. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártunk. Szintén ikea és kika bútorokkal így nem tudom melyikből jöhetett.pici apró barna bogárka. Kemény a teteje kávészem alaku de pici. Ilyen a tied is?

Párral talalkoztunk összenyomtuk kidobtuk aztan mikor fél év telt el nagytakaritas mar minden tele volt veluk. A hetnyojuk meg a ruhakat is megragta. Undorito ha elszaparodik. Irtóval irtattuk ki. Azt mondta kenyérbogár csak durván elszaporodott

2016. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy pici kukaccal is összefutottam az IKEA komód összeállítása közben. De az másik szobában volt (igaz eredetileg a kanapés szobában volt). Ezek a barnák meg a kanapénál, az meg a KIKA-ból van. Ha tudom megtartom a 100 éves bútorokat komolyan. Csak félek, hogy több lesz. De az igaz, hogy a kanapés szobában van a többi bútor még lapraszerelt állapotban. Csak ha hívok írtót, akkor annak meg mit mondok.. Apró barna bogár, azt oldja meg?:( A kanapé szürke, ledönthető háttámlával, azt annyira át sem tudom nézni. kb 25 doboznyi bútor van még.. Dohánybogárra nem igazán hasonlít, de az ágyi poloskánál meg vékonyabbnak tűnik (kép alapján). De azt annyi poloskát láttam, hogy fogalmam sincs. De akik szállítanak azok nem tiszta kocsiban teszik?:(
2016. szept. 20. 12:39
 3/9 A kérdező kommentje:
A "mi bogarunk" kb 3-4 mm-es barna picit hoszúkás bogár, elég keménynek tűnik.Még sosem láttm ilyet. Jó drága rovarírtót hívni.
2016. szept. 20. 13:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Van rajtad csípés?Ha nincs akkorvalószínű nem poloska.Az csíp és nem "válogat" mint a pl.a szúnyog....
2016. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2 db csípés lett rajtam. 1 a lábamon, viszketett és még vérzett is, és 1 a hátamon, szintén viszketett. Nem múlt el még egyik csípés sem. Több napos mind a 2 csípés.
2016. szept. 20. 13:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyém nem csípett nem bántott csak a ruhát. Ami nagyon soká lett észrevéve. Azt mondta az irtó hogy akár behurcolod egy nejlonzacskóval csomagolással stb. Azt mondta ami raktárban van vagy csak annyi hogy szállítják ugyanazon a teherautón siman megfertőződhet de akár a boltbol is hazahoznatod egy sima vasarlas során
2016. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én sem tudom, hogy az csípett meg, vagy más. Amennyire tudtam átnéztem a kanapét elemlámpával is, de semmit sem láttam.
2016. szept. 20. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:
kiderült mi az?
2016. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen ártalmatlan vmi ormányosbogár volt:)
2016. okt. 15. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!