Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Vakond ellen valami?

Vakond ellen valami?

Figyelt kérdés

A frissen füvesített udvarunknak annyi sajnos. Reggel megjelentek a vakondok nem kicsik...hatalmas kupacok :( Olyan szinten kiakadtam, hogy elbőgtem magam. Álmunkban nem gondolzuk, hogy pont most jelennek meg és tönkre teszik. iszonyú mennyiségű fűmag és vízdíjjba került az egész :( Tudom háló kellett volna alá, de már m1 :(

Üveget próbáltam...szépen ástak uj járatot maguknak 1 méterrel arrébb..

Ultrahangost ma vesz a párom, de soka szidják, de én annyira bízom benne hogy segit, mert nincs más tippem és valahogy el kell tüntetnem őket onnan :( Persze nem akarom bántani semmiképp, pedig megkeseríti az életemet :(

Valami vaknd űző növényt is ültettünk, de nem igazán ér semmi!

Valakinek bármi tippje? :(

Valamint az ultrahangossal tapasztalata?


2016. szept. 29. 11:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
ne hallgas az utolsóra, nem szabad bántani őket!
2016. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

talán csak egy kicsit leszel okosabb tőle,de a cikkbe is a vakondhálót írja ami jó

[link]

2016. szept. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Vettünk ultrahangost, de mellette turkál...vett párom valami port a gazda boltban ami gázosodik. 1 napig nem jött fel abban a lyukban aztán másnap mellette 2 helyen. Feladtuk. Átrendezi a frissen parkositott udvart. Nem tudunk mit csinálni. Végnézzük ahogy tönkre megy a fél éven át tartó 2 kezű munkánk gyümölcse. Borzaszto érzés!
2016. okt. 4. 21:47
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek vége ahol megjelentek onnan nem űzöd ki. Viszont nem késő újra telepíteni a füvet immár vakondhálóval. Tegyél a vetés fölé átlátszó fóliát az melegen és nedvesen tartja. Novembere megint lesz rendes kerted.
2016. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azt a gázosodót egyszerre több helyen kell használni, mindenfelé, ahol friss túrás van. Ha csak egy helyen használod, akkor egyszerűen lezárja azt a járatot, és kész.
2016. okt. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

semmi értem a kütyüknek, kidobott pénz. Mi tényleg mindent kipróbáltunk /mérnök pár/

2 dolog véd meg vakond ellen: vakondháló vagy 1,5 méter mély beton kerítésalap :)

2016. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
10%

A vakond vedett allat, megolni nem szabad. A szar pazsitotok telepitesenel talan gondolkodni kellett volna elore, nem szarragoskodni a vakondhalon.

A vakond hasznos, megeszi a bogarakat es larvakat, konyhakertbol a csigakat, vegyszermentes kartevo-tavoltarto.

2016. okt. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!