Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Nyest ellen még mit tehetnék?

Nyest ellen még mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Régóta vissza-vissza tér. Volt már szigeteléscsere miatta a tetőn. Most lyukat rágott a tető alatt. Ultrahangos készülék van mikor távol tartotta, most megint boldogít. Kutyaszőr, haj, rádió, élvefogó, kutya, kandúrmacska nem jött be. Kénégetést is hallottam, de azt még nem próbáltam. Van valami hatásos megoldás ?

2016. nov. 10. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:

El kell kapni az a biztos:D

Nálam is sokáig volt főleg télen jött a meleg miatt de amióta fent lakom azóta elkergettem amikor jött.Használtam az ultrahangos riasztót is de nem sok sikerrel.És persze oda is kölkedzett,azokat elkaptuk.Most már évek óta nincs.

Még ami segíthet hogy minden rést teljesen elzárni hogy ne tudjon bemenni.

2016. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sűrű drótháló minden olyan helyre, ahol képes lehet bemenni.
2016. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mayk válasza:
70%

Válaszoltam már rá, de moderálták.

Reklám vagy sem, valójában akkor teszed jól, ha nem Te reagálsz hanem az állat.


Ultrahang? A tolatóradar is ultrahangos az akkor nem zavarja? Folyamatos zörej, ami mindig váltakozik.

2016. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én az élvefógót próbálgatnám különböző csalikkal!

Görényt már sikerült fognom!

2016. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Élve befognám csapdával,utána a csomiba be és valahol a halál fszán kitenném 100km-rel távolabb a mezőn, minden lakot területtől jó távol.Vagy más fajta csapda,de az nem ilyen kegyes.
2016. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Remélem sikerül rábírni, hogy elkerüljön. Üdv
2016. nov. 17. 15:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenfajta riasztás csődöt mondott. Intelligensebb, mint bármely más állat. Élvefogót vettem, ha meglesz messzi erdőben lesz az új hazája. Még egyszer köszönöm a tanácsaitokat.
2017. jan. 3. 13:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért írj ha sikerült!

Kíváncsi vagyok hogyan!

Sok sikert!

2017. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!