Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Egér ellen jó megoldás lenne ez?

Egér ellen jó megoldás lenne ez?

Figyelt kérdés
A biztonság kedvéért dobálnék pár zacskós csalétket a szekrények mögé, hátha...
2016. dec. 5. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
CSALÉTKET?!
2016. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

IGEN

[link]

2016. dec. 5. 15:03
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

A "biztonság kedvéért"? Most van egér, vagy nincs egér?


Mert csak úgy, ha nincs egér, véletlenül se szórj szét mérget a lakásodban! Ki tudja, mikor fogja tévedésből fölcsipegetni egy csúszó-mászó kisgyerek, vagy szép apránként te fogod belélegezni a porát...


Egérirtásra sem ez a célravezető lakáson belül, mert az egér megeszi, és behúzódik az egérlyukba meghalni, te meg keresheted, hogy honnan is jön a dögszag.

2016. dec. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

A csalétek meg a méreg az két dolog! Én mérget nem használnék, tegyél ki klasszikus egérfogót, benne étcsokival, az a legjobb (a sajtot csak a Jerry szereti).

[link]

2016. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Egy biztos, állatbarát és ökológ megoldás.

[link]

2016. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a ragacs vált be, azt hiszem, Bábolna bio. Valami kartonra vagy doboztezore kell nyomni, abba finomság is mehet. Nem méreg, és ki lehet tenni csak úgy is. Mérget semmiképp se,mert nem tudhatod, hogy mikor lesz belőle gond.
2016. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a humánus megoldás.

[link]

[link]

2016. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ez a teljesen bevált csapda!


[link]


Cserélhető a csali benne, mert az fogy minden fogás alkalmával. Nekem három egérfogás alatt ki is ürült.

Mikor eldöntöttem hogy nem fogom etetni a dögöket mielőtt eltörné a csapda a gerincüket kitaláltam egy spórolós megoldást erre a problémára, most tökéletes a csapda!...


Amikor "beizzítod" a csapdát, le kell venni a kupakot a csaliról. Na azt nem kell levenni róla, csak kifúrni egy 5-ös fúróval. Érzi az illatát, rámegy, de nem tudja kinyalni belőle!


Most tuti a cucc!

2016. dec. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Petneházi Péter válasza:

A méregtől megdöglött egérnek nincs szaga. Nem büdös. elszárad mint egy levél.

Az előnye , hogy nem kötik össze a halálokot a csapdával beviszik a fészekbe, és az egész családot kiirtod.

A minden csapdás dolog csak hobbi.

Mérget én biztos nem szórnék szét , van erre speciális doboz ami biztosítja, hogy csak az egér férjen a méreghez.

2016. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem ment rá se a csapdára, se az élvefogó csapdára, ellenben mert nem talált kaját, belebújt a egy spárgaszatyorba, amelyben volt egy kevés napraforgó. Óvatos volt, alig zörgött, de észrevettem és összefogtam a szatyrot, ugrált benne, de hiába. Nagy lendülettel kivágtam a kertbe. Remélem, eltörte a lábát a mocsok mezei pocok, mert az volt (barna).
2016. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!