Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan lehet egy házat bombabi...

Hogyan lehet egy házat bombabiztosan egérmentessé tenni?

Figyelt kérdés
hiperszuper egér fóbiám van, rettegek tőlük, ha csak rájuk gondolok kiráz és a hideg és a rosszullét kerülget. szülői ház tele volt egerekkel, nem lehetett őket kiírtani, az a ház szilikátból volt. most egy téglaházban élek albérletben, itt soha nem volt még nyomuk se. most sajnos költözni kell, egy vályogházat fogunk venni. jó állapotban, falakon sehol nincs lyuk. konvektorok vannak, ezen keresztül esetleg bejuthatnak? ablakra, ajtóra mindig ügyelek, ne maradjon nyitva, mindehová szúnyoghálót szerelek. az udvaron van egy diófa, ez vonzhatja őket? szomszédságban nincsenek jószágok (tyúk, disznó, ilyesmi). nekem van két kinti kutyusom, egy jadg terrier és egy spániel, illetve van macskám is, ő benti. megfogja őket, de remélem nem lesz rá szükség. mit tehetnék, hogy biztosítsam magamat ellenük?
2017. febr. 10. 08:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De tudod egyáltalán hogy mitől félsz?
2017. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen, undorítóak 😕😕
2017. febr. 10. 16:09
 13/15 anonim ***** válasza:

Az egér az semmi! Patkány százszor rosszabb.

Ősz kezdetén mindig járjátok körbe a házat, mert ha lehullott a vakolat, akkor azon az egér, sőt a patkány is berágja magát, járatokat építenek a falba. Ezért is vagyok rossz véleménnyel a vályogról, mert nálunk is megtörtént, szerencsére csak a takarmánytároló részben. Kijavítottam a falat, s méreggel kiirtottam eme férgeket.

2017. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Inkább kezeltesd a félelmed. Ezt minden rosszindulat nélkül írom.
2017. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tényleg undorítóak.


Nálam 3 évvel ezelött nyáron egész egérinvázióm volt a konyhában. Sehova máshova nem mentek. Rájöttem, hogy nem laknak bent, ki-bejárnak. Követni lehetett az útjukat. Fürdőszoba, konyha, konyhapult, ahol a kenyeret tartottam.


Átmentem a szomszédba, és kiderült, hogy sérült a fal, onnan jönnek, át a kád alatt, táplálkoznak, és visszamennek.


Megcsináltattam a falat, azóta - kopogjam le - nincs egér.

2017. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!