Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit csináljak ha hangyákkal a...

Mit csináljak ha hangyákkal a többi lent?

Figyelt kérdés

Szóval a lakásomat a hangyák ellepték.

Az ágyamba is feljönnek éjszaka szét csípnek.

Mit tudnék csinálni?



2017. máj. 6. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A neten azonosítsd be, hogy milyen hangyafajról van szó aztán bemész valami nagyobb üzletbe, és veszel specifikusan arra a hangyára irtószert. Pontosabban nem is irtószer ez , hanem hangyacsali. Beviszik a fészekbe és 8-12 héten belül terméketlen lesz a boly.
2017. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kiürült spay flakonba töltöttem ecetet.

Azzal szoktam befújkálni a sarkokat és a vonulási útvonalakat.

Azonnali a hatás és olcsó.

2017. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szórj ki nekik sütőport, szeretik, de meghalnak tőle :D
2017. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Menj be egy kertészeti szakboltba, és vásárolj két féle hangyaírtó szert. Egy azonnali hatású port, és a fajtaspecifikus csaliból több dobozzal.

Az ágylábak körül szórd be az azonnali hatásúval, így az ágyra nem fognak felmászkálni. Azokra a helyekre meg ahol vonulnak és előbújnak, a csali írtószerből rakosgass le többet is, hogy a bolyba behurcolva a többiek, és főleg a királynő elpusztuljanak...

2017. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben Na mi van hogy ha éppen Thaiföldön vagyok és senki nem beszél angolul hogyan magyarázzam el? Már Kezdek nagyon ideges lenni
2017. máj. 7. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:

"Az ágyamba is feljönnek"


Ja, hogy Thaiföldön vagy?

Ha azt vesszük, hogy a hangya az ott nemzeti eledel, akkor te ágyba kapod a reggelit!

:)

2017. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ágy lábával lehet még trükközni. Egy fémtálba vizet önteni. A vízbe egy kisebb tálat, bögrét állítani és a bögrébe pedig az ágy lábát állítani. Egyetlen hangya sem jut át rajta.
2017. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mit finnyáskodsz.

Edd meg mint a többiek.

[link]

2017. máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!