Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Kitettem egy patkányfogót,...

Kitettem egy patkányfogót, tettem bele almát, a macska érdeklődhet iránta?

Figyelt kérdés
Szóval, sok kóbor cica jár az udvarunkon, de szerintem patkány is lehet, mivel azok a lények mindenhol ott vannak, még 4 éve kb. fogtam almás módszerrel patkányt, darabig nem volt gond. Félek, hogy cicát csapja le a csapda. Ugyanakkor 4 éve járt rendszeresen hozzánk a cica , de nem fogta el a patkányt.
2017. máj. 7. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy tedd le a fal mellé,hogy csak akkora hely legyen ahova a patkány is befér.Legyen minkét oldalon ki,be járat.

Nem minden macska óhaj a patkánnyal megverekedni .

2017. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A patkany veszelyes, mert baromi nagy. A macska pedig nem vadaszgoreny. Amugy rendes toled, hogy aggodsz. De szerintem nem lesz gond.
2017. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Udvar közepére tettem ahol figyeli a kamera. Nincs olyan helyem amit leírtál...
2017. máj. 7. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:
A közepe nem jó hely.a patkány nem szereti a nyílt terepet.
2017. máj. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam, hogy a macskák nagy almakedvelők lennének.
2017. máj. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az alma nem érdekli a macskát, de ha a csapdának patkányszaga van, akkor lehet, hogy megszaglássza, és elsüti.

Jól írják, patkányt jobb eséllyel fogsz fal mellett.

Én egy olyan régi almásládát szoktam rátenni, amin nagy, széles rések vannak, és a pati simán átbújik a lécek között. Vagy ha nincs ilyened, akkor a felső léceket leveszed két oldalról, és úgy borítod rá.

2017. máj. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
teszel egy ládát, vagy kartondobozt a csapdára, akkora lyukkal, hogy még a macska ne férjen be. Nyílt terepre nem megy a potkány.
2017. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!