Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Csótányirtás után - van okom...

Csótányirtás után - van okom félni?

Figyelt kérdés
Újonnan vásárolt lakásunkban költözés előtt rágcsáloirtas volt..meglepett a dolog nagyon és amióta itt vagyunk (két hete) állandóan rágcsálókat keresek illetve hallgatok a lakásban. Eléggé félek tőlük ezért ez a para. Az uj lakásba se tudom magam jól érezni,mert egyszerűen félek. Annyit tudok, hogy a tulaj akitol vettük a lakást (szembe lakik) a legutobb nem vegeztette el az irtást és megjelentek nála. Most nála is irtottak. Nagyon félek. Amugy 4 emeletes első emeleti ez a lakás sajnos. Azt hittem előny de erre nem gondoltam :(
2017. júl. 5. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Adjátok el a lakást. Csak még több borsot fog az orrotok alá törni.
2017. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aha. Akkor ha mindenhol megcsinálták csak mondjuk a 3emelet 8ban nem, akkor sehol nem lesz rágcsáló csak ott...logikus.
2017. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor csótány vagy rágcsáló? Mert rágcsáló elég ritkán jelenik meg egy emeletes ház lakásában. Én patkányokról is még csak az alagsorban, pincében hallottam. A csótány az más helyzet, de az meg nem rágcsáló. A csótány ott szeret lenni, ahol kosz van, és ha békén hagyják, akkor nem megy át a többi lakásba, de ha a helyén irtást rendeznek, na akkor szétszalad az egész emeletes házban. Volt benne részem.

Például nálunk három éve nincs a lakásban, pedig nem írtjuk, és a lift előtt a földszinten éjszaka azért heti egyet biztos eltaposok. De a lakás tiszta, oda nem jön be.

De van olyan lakó, aki arra esküszik, hogy ő évente elvégezteti az írtást, és nála azért nincs. Ha téged ez megnyugtat, hívj te is egy írtót, lerak 4-5 pici vegyszerpöttyöt a lakásban és kész.

2017. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csótányirtás volt 2 hete. Ma pedig kitették, hogy a mai napon megismétlik azokban a lakásokban, ahova nem tudtak bemenni. Felmerül bennem a kérdés, hogy ha most másik lakásokban irtanak, de nálam nem, akkor nálam megjelenhetnek? Egyébként két hét alatt nem találkoztam csótánnyal. Azt mondták nem is voltak, viszont a környéken új játszótér épült és lehetséges, hogy megbolygatták a fészküket, ezért jelentek meg
2017. júl. 6. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha voltak a házban csótányok és minden más lakásban irtják, csak nálatok nem, akkor igen, megjelenhetnek nálatok. A legegyszerűbb, ha szólsz az irtóknak, hogy lépjenek be hozzátok is. Ha több lakásba mennek egyszerre, akkor olcsóbb, illetve az is lehet, hogy közösköltségből fizetik őket, ha a ház rendelte meg az írtást.

Egyébként csótányt meghallani sosem fogsz, azt kár figyelned, legfeljebb szembejön veled a konyhában, és neked lesz hangod :) Én is utálom őket, de annál rosszabb nincs, mikor arra ébredsz, hogy rajtad mászik.

2017. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!