Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Decemberben talaltam a lepedon...

Decemberben talaltam a lepedon egy agyipoloskat, rogton jott irto. Minden rendben volt utana, semmi csipes. Januarban irtas ismetles es azota szinten semmi. Most talaltam megint egyet Lehet nem sikerult kiirtani?

Figyelt kérdés

De azota lenne jele nem? Lepedon sincsenek jelek, agynemutartoba se, sehol

Igazabol akkor az irto se talaltam ra utalom jelet

De akkor is es most is uvegbe raktam 100%, hogy az

Vagy esetleg megint bekerult volna egy? De hogy es honnan? :(



2018. ápr. 17. 20:33
 1/1 anonim válasza:

Sajnos az utcarol is bemegy, a taskadban is beviheted...

Emberi verrel taplalkozik, anelkul nem tud szaporodni. Ha ezt megvonjuk toluk, akkor par het alatt elpusztulnak.


En sokat laktam munkasszallon ahol mindig volt poloska, csiptek is mindenkit, de engem nem. Megoldottam.

Vettem eger es rovar ragacsot. De nem teszkosat hanem a Tack-Tick nevut.

Az ágyat kb 10 centire elhuztam a faltol, korben bekentem 1cm vastagon es seta kozben (mert mindig vandorolnak) szepen beleragadnak vagy elkerulik.

A lenyeg h legyen minden ruha elkulonitve az ágyunktol, pl a pizsamat csak rajta tartsuk, ne uljunk v fekudjunk ra mas ruhaban.


Ez olcsobb, mint az irtas sok 10ezerert es a poloskak is maguktol ehenhalnak. Raadasul az irtas csak a jelenlevoket pusztitja el (joesetben), de amiket kesobb viszunk a lakasba azokra nincs hatassal.

2018. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!